GS500 - Mapa Polski
Odpowiedz do tematu

matoshiba
[Usunięty]
: GS500 - Mapa Polski
Podpatrując inne fora ;) chciałbym Was zaprosić do stworzenia mapy z użytkownikami GS w Polsce. Zasady sa proste każdy kto chce się znaleźć na takiej mapie niech prześle mi PW z danymi jakie chce tam zamieścić ( nr tel nick itp) Zobaczmy jak to wygląda na mapie :) Wiem że każdy w swoim profilu ma napisane z kąd jest ale mysle że taka mapa nie zaszkodzi .

:
Był już taki temat, była taka mapa, ale coś się stało i wszystkie zaznaczone pozycje znikły, a temat umarł :/ : http://www.forum.gs500.pl...php?p=1379#1379

Ale można spróbować jeszcze raz :) .
matoshiba napisał/a:
...każdy kto chce się znaleźć na takiej mapie niech prześle mi PW z danymi jakie chce tam zamieścić ( nr tel nick itp)...


I chyba współrzędne swojego miejsca zamieszkania. ;)

W wolnej chwili podeślę.

matoshiba
[Usunięty]
:
Cytat:
I chyba współrzędne swojego miejsca zamieszkania. ;)

A co do współrzędnych to tam nie widziałem takiej opcji ale na pewno jest myślę że wystarczy miejscowość a jak się taka miejscowość powtarza w Polsce najlepiej też podać jakieś większe miasto w pobliżu ( np Pokrzydowo koło Brodnicy ) . Co do użytkowników mieszkających w dużych miastach to można podawać także ulice :)

Tak mniej więcej będzie to wyglądało :)

http://mapy.google.pl/map...39293c72ca48d80

Liver Sausage
[Usunięty]
:
Fajny pomysł ;)

pubuss
[Usunięty]
:
no tak wszystko pieknie, ale ulatwiamy zlodziejom lokalizacje naszych cacuszek :P

wlewacz
[Usunięty]
:
Ja jestem za :)

:
wydaje mi się że GSy zbyt szybko zmieniają właściciela (mam na myśli LEGALNIE ;) ). O ile Nowy posiadacz z chęcią się wpisze, to trudniej będzie z "wypisywaniem" z listy po zmianie moto. Przerabiałem to (a nawet przerabiam) na innym forum. Do dzisiaj jestem właścicielem Fiata Palio

:
pubuss napisał/a:
no tak wszystko pieknie, ale ulatwiamy zlodziejom lokalizacje naszych cacuszek :P


Pisząc na forum, jeżdżąc na motocyklu, spotykając się na imprezach motocyklowych też w jakiś sposób ułatwiasz w/w lokalizację motocykla. Jeśli ktoś ma obawy niech nie wysyła swoich danych matoshibie i tyle.

k2 jeśli będę chciał wykorzystać tworzoną mapę na pewno nie będą mnie interesowały osoby nie pojawiające się na forum od kilku miesięcy tylko aktywni userzy. Tak jak w czasie wyjazdu do Wrocławia - spotkaliśmy się dzięki Grupom Regionalnym z których wybrałem aktywnych userów do których zadzwoniłem. :)

pootietang
[Usunięty]
:
k2 napisał/a:
wydaje mi się że GSy zbyt szybko zmieniają właściciela (mam na myśli LEGALNIE ;) ). O ile Nowy posiadacz z chęcią się wpisze, to trudniej będzie z "wypisywaniem" z listy po zmianie moto. Przerabiałem to (a nawet przerabiam) na innym forum. Do dzisiaj jestem właścicielem Fiata Palio


można zrobić mapę forumowiczów a nie gs'ów, w końcu zmiana motocykla nie wiąże się ze zerwaniem z forum( całe szczęście :) )

:
pootietang napisał/a:
można zrobić mapę forumowiczów a nie gs'ów,

o to, to

st3fan
[Usunięty]
:
matoshiba, a nie ma tam opcji żeby każdy mógł sam się dopisać?

matoshiba
[Usunięty]
:
Cytat:
matoshiba, a nie ma tam opcji żeby każdy mógł sam się dopisać?

Było tak ostatnio i mapa zagineła prawdopodobnie ktoś ją skasował mysle że lepiej będzie jak jedna osoba będzie za nią odpowiedzialna
pootietang napisał/a:
można zrobić mapę forumowiczów a nie gs'ów, w końcu zmiana motocykla nie wiąże się ze zerwaniem z forum( całe szczęście :) )

Dokładnie :) sam już nie mam Gs-a ale na forum cały czas jestem

:
Dane podane:)

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
djmauro
[Usunięty]
:
W sumie można by nawet się pokusić o akcję, jaką mamy na forum seicento, czyli forumowe assistance. W skrócie polega to na tym, że osoby chętne podają swoje namiary, numer telefonu i lokalizację. Każdy przed wyjazdem na trasę może sobie wydrukować aktualną listę kontaktów z forum. Lista jest dostępna tylko dla uczestników programu. W razie jak ktoś na trasie ma problem z pojazdem, albo jakąś nagłą sytuację, może zadzwonić do osoby, która mieszka w pobliżu, żeby podjechała np. ze świecą, żarówką, bezpiecznikiem itd. Oczywiście pomoc jest dobrowolna i bezpłatna :)

duraj
[Usunięty]
:
Ale przecież Gsy sa bez awaryjne to conajwyzej mozna by dowiezc benzyne :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.