Jakie dodatkowe funkcje na forum
Odpowiedz do tematu

: Jakie dodatkowe funkcje na forum
Witam,
choć na forum jestem od niedawna to jakoś tak się zgadałem z Leon'em i zaczeliśmy razem wprowadzać pewne udoskonalenia na forum.

Pierwszym z nich jest nowa mapa forumowa, która ma ułatwić chętnym do pokazania się skąd są bez konieczności zawracania głowy komukolwiek.

I tu pytanie do Was drodzy forumowicze, co byście chcieli jeszcze na naszym forum, w sensie jakie funkcje.

Wiem, że jest forumowy FTP ale coś znim jest nie tak, albo nigdy tam nic nie było, albo "coś" go zjadło, bo jedyne co tam obecnie się znajduje to plik html'owy ze skryptem odsyłającym do wirusa jakiegoś :kwasny:

Można by stworzyć w oparciu o forumowy interfejs system do wstawiania/ściągania plików, wiem, że w większości jest to zapewne duplikowanie dokumentacji, która znajduje się już w necie, ale może warto by mieć wszystko pod ręką.

Innym pomysłem jaki może Wam przypadnie do gustu to "znajomi", każdy może na wzór tego co jest na naszej klasie, zaprosić innych współforumowiczów do grona swoich znajomych, potem taka lista znajomych widniała by na stro nie profilu danej osoby, co wy na to.

Oczekuje od Was propozycji, zobaczymy wspólnie z M4t3u5zem i Leonem co z tego da się wprowadzić bez zbytniego uszczerbku dla szybkości i bezpieczeństwa forum, bo tylko od nas zależy czy to forum będzie żywe i będzie się rozwijać czy też nie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Mnie wystarczy tylko jak w końcu bedę mógł widzieć że dostałem nową wiadomość ;) Bo zabawy we wróżke średnio mi wychodza :D

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Informacja o nowej wiadomości jest zrobiona jako POP-UP czyli tzw. wyskakujące okienko.
Każda z obecnych na rynku przeglądarek (IE7, IE8, FF, Opera) ma blokadę wyskakujących okienek i w odpowiednim miejscu trzeba wprowadzić adres w formacie http://*.forum.gs500.pl/* jako zaufany tak aby z niego popupy nie były blokowane i będziesz miał swoją informacje o nowej wiadomości w skrzynce.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Wiem, że jest forumowy FTP ale coś znim jest nie tak, albo nigdy tam nic nie było, albo "coś" go zjadło, bo jedyne co tam obecnie się znajduje to plik html'owy ze skryptem odsyłającym do wirusa jakiegoś


pewnie ktoś z czystej złośliwości wykasował wszystko :]

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Jakiś czas temu coś potrzebowałem z FTPa i też zauważyłem że nic tam nie ma.

matoshiba
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
Mnie wystarczy tylko jak w końcu bedę mógł widzieć że dostałem nową wiadomość

Tak to by sie przydało. pamiętam że na poczatku istnienia forum ta funkcja była.

:
Podkopnik napisał/a:
Mnie wystarczy tylko jak w końcu bedę mógł widzieć że dostałem nową wiadomość
matoshiba napisał/a:
Tak to by sie przydało

No więc powinno już działać, ładna niebieska belka z informacją, że czeka/czekają PV

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Właśnie przetestowałem i całkiem fajnie to działa. Wyskakuje nowe okienko jak dawniej, wysyła się powiadomienie na maila i pojawia się ta oczojebna belka. Teraz chyba już nikt nie będzie miał problemów z info o nowej PV! :) M4T3U5Z, Studi dzięki! :padam:

:
hehe i juz to oczywiscie na mnie przetestowałes :P

pozdrawiam- Juli(an)
pubuss
[Usunięty]
:
studi, a nie dałoby zrobić takiego myka, że po logowaniu się na forum, migający kursor od razu skierowany byłby do okienka shoutboxa? ;)

:
I może jeszcz po bokach we flashu tańczące panienki na rurkach, no ludziska bez przesady

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
I może jeszcz po bokach we flashu tańczące panienki na rurkach, no ludziska bez przesady

Nie, lepiej nie. Nie kręcą mnie takie rzeczy ;)
Nie nerwuj się Sudi :)

:
Irys napisał/a:
Nie nerwuj się Sudi

Ja się nie nerwuje, tylko oczekiwał bym czegos bardziej racjonalnego.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
pubuss
[Usunięty]
:
studi napisał/a:
I może jeszcz po bokach we flashu tańczące panienki na rurkach, no ludziska bez przesady

Nie no, bez przesady. Wiem, że duperel, ale wg mnie bardzo poprawiłby komfort korzystania z forum ;)

Poza tym zmiana jednej linijki kodu źródłowego to chyba nie jest coś co wymaga zarwania nocki?

:
forum jak sama nazwa wskazuje to wymiana sie poglądami i wiedza a nie klepania na czatach

od tego sa inne aplikacje
SB jest tylko dodatkiem

zreszta niedługo sezon sie zaczyna i juz nie bedzie takiego siedzenia na kompie :P

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.