GS, jak to GS :)
Odpowiedz do tematu

Sc0uT
[Usunięty]
: GS, jak to GS :)
Czesc.

Tutaj prosze tlumiczek - http://pl.youtube.com/watch?v=kHmE1OvpYVM
Moto bylo nierozgrzane i nierowno chodzilo, wiec sie nie czepiac :P tempetatura tez nie byloa najlepsza hehe

Ostatnio zaczolem polerowac pare rzeczy.... Ciekawe, co z tymi 'okularami', czy dadza rade...


Wypolerowalem takze ranty felg.

Rame mysle, zeby psiknac przez zime na czarno, albo poprawic troche lakier, bo pare zadrapan niestety jest....

michal_elwuo
[Usunięty]
:
nie powiem, nawet ładnie chodzi... ale mój jak rozwierciłem mi się bardziej podoba :P

Sc0uT
[Usunięty]
:
Moj jest nie tylko rozwiercony, ale i wybebeszony :P chodz i tak nie do konca ;)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
a to oryginalny? =O bo jak spojrzałem to mi sie wydawało że jakiś inny :p mój jest rozwiercony, w środku też go troszke typ wybebeszył z tego co widzę, no a ta wata co tam zwykle jest to sie chyba już wypaliła, bo pusto normalnie xD jednak na filmiku to chyba gorzej słychać niż normalnie

Sc0uT
[Usunięty]
:
Tak, to jest oryginalny tlumik, tlyko ze wczesniejszy wlasciciel uciał ta 'dupke'
czemu ? tego to ja nie wiem :P moze mu sie nie podobala hehe

michal_elwuo
[Usunięty]
:
a ja mam ten tył tylko że ze środka taka rureczka wystawała jeszcze, to jej nie ma i do średnicy tego zewnętrznego pierścienia jest wszystko rozwiercone :) wygląda moim zdaniem bardzo łądnie :)

:
Okulary lepiej pomaluj bo to zwykła blacha i będzie rdzewieć po polerce. Można tez okleić folią carbon.
Półka wygląda fajnie. Moja też po polerce sprzed 2 lat dalej jest ok.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Sc0uT
[Usunięty]
:
co do bezbarwnego, to sam nie wiem... SLyszalem tez opinie, ze okularki co jakis czas przepoleruje na nowo i powinno byc ok, bo z bezbarwnym tez roznie bywa....

jakubgs
[Usunięty]
:
ciekawe co na ten dzwiek silnika powiedza na przegladzie :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
mój ryczy jak wściekły przy wyższych obrotach, a przegląd przeszedł i słowa nie powiedzieli xD może jakimś cudem jeszcze się w normach mieści

jakubgs
[Usunięty]
:
a moze nie odpalales :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
znaczy się nie ja byłem na tym badaniu, ale poprzedni właściciel mi mówił :P

Sc0uT
[Usunięty]
:
Ja pojehcalem na przegload... Nie odpalalem nawet, bo slyszal, jak dojezdzalem :D podjehcalem, poogladal, zerknal na tlumik i....
Wydech na pewno za glosny, nie bedziemy sprawdzali.
Hamulce w motorze moga nie zadzialac tylko raz- nie spr.
Lusterko ? U mnie pan mial lusterko ;)

Wziol dowod i poszedl :) po 10min wrocil, zaplacilem i papa;)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
hahaha xD czyli zależy od stacji kontroli... zobaczymy, brat ma tam znajomego to jakoś ujdzie :P

Swat
[Usunięty]
:
Moja GS'ka nie przeszła przeglądu na jednej stacji kontroli, z powodu pustego tłumika, a na następnej przeszeła bez problemu :) Więc tak jak napisał michal_elwuo zależy od stacji :)
Po glebie mam wymieniony wydech na oryginalny, bo poprzedni został wtarty w asfalt...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.