Stawianie motocykla na kolo - jazda na jednym kole , na kole
Odpowiedz do tematu

Snajper
[Usunięty]
: Re: Jak nauczyć się stawiać motor na koło? (jazda na jednym
Rafał napisał/a:

Nawet robia wstawki do miski olejowej i Silnik jest smarowany pod kazdym katem...powodzonka zycze...
Mając tą przegrodę to jest smarowanie? Myślałem, że ma ona na celu aby olej nie leciał do silnika. Piszę głupoty, czy kombinują jeszcze coś ze smokiem?

RONI:)
[Usunięty]
:
żeby gumować na gsie słyszałem że najlepiej stanąć na tylnim lewym podnóżku a prawą nogą kontrolować hamulec ..jak narazie nie bawie się wtaką ekwibliristyke..a poza tym przednie lagi są miękie jak serdelki

pootietang
[Usunięty]
:
jak bym miał 2 motorki w tym jeden w takim stanie że nie byłoby mi szkoda to może bym się "pouczył" ale szkoda mi mojego gs'ika do nauki akrobacji :P poza tym przy niegroźnie wyglądającym upadku rozwaliłem sobie kręgosłup więc bałbym się bo już widziałem jak gościa karetka zabierała z placu gdzie godzinę wcześniej ćwiczył jazdę na kole.

Plaster
[Usunięty]
:
no dokladnie tez mi szkoda sprzetu do nauki jazdy na kole bo wtedy wiele podzespolow dostaje po tylku co pozniej wiaze sie z kosztami a jeszcze jak zaliczysz glebe...

:
mi też szkoda motoru za długo na niego oszczędzałem zeby go zakatować

:
No to widzę, że jesteśmy w wiekszości. Na takie nauki dobrze jest sobie jakąś MZkę kupić, lub jakieś enduro i sobie ćwiczyć bez obaw o sprzęt.

pootietang
[Usunięty]
:
jeśli chodzi o enduro to raczej nie trudno na koło coś takiego postawić za to łatwo przeholować i położyć się na plecy :D :D

swiej
[Usunięty]
:
enduro czy cross?

karoleq_90
[Usunięty]
:
Mz najlepsza: sama idzie na koło nawet bez sprzęgła :hyhy: Szczególnie model 251

:
Jak na koło to nie GS, maszyna chłodzona powietrzem na pewno nie jest stworzona do "mega pałowania".
Jakaś dwusuwowa 250 i tyle ode mnie.

Leon84
[Usunięty]
:
karoleq_90 napisał/a:
Mz najlepsza: sama idzie na koło nawet bez sprzęgła Szczególnie model 251


Oj tak... przetestowałem w niedzielę na 251 kumpla. :hyhy: Wystartowałem na kole zupełnie przez przypadek..masakra :zdziwko: . Na mojej 250 tak się nie dało. Strasznie źle wyważone cholerstwo w porównaniu do 250.

djmauro
[Usunięty]
:
nie lepiej sobie BMX kupić ? Bezpieczniej i w ogóle :P

spiro54
[Usunięty]
:
Piotrek wsiadaj na rower i cwicz.Zamin zaczniesz jezdzic na gumie na gs`ie najpierw naucz sie na rowerze.Rower wazy ~15kg a moto ~200kg.Jak sie wylozysz na rowerze (a na poczatku o to nie trudno) to zbytnio nie ucierpisz ani Ty ani rower, natomiast na moto...bedzie znacznie gorzej

:
omg...
Piortek napisał tego posta 31 GRUDNIA 2007. Teraz mamy 17 CZERWCA 2009. Myślę, że porady po półtora roku nie są mu potrzebne... gdyby w ogóle się jeszcze logował...

NIE ODGRZEWAĆ STARYCH DAŃ !!

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
:
może chłopak czekał dwa lata na radę i tak siedzi przed kompem i siedzi i czeka....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.