Witam wszystkich. :-)
Odpowiedz do tematu

Magda
[Usunięty]
:
to wlasnie jacys tacy dziwni ludzie sa w tym bractwie. niby mili ale nie do konca. mowi sie trudno.

:
Pozdrawiam Członkinię tego elitarnego klubu GS-iarzy.


Dużym minusem Bractwa Suzuki jest wg mnie system zapisu i tego że potrzeba osoby do polecenia - mam GS-a mogę przesłać skan umowy kupna sprzedaży - skan dowodu osobistego - skan prawa jazdy itd. a nikogo to nie obchodzi że kochasz GS-a, Suzuki jak brak osoby polecającej...czyli wg mnie jest to zbyt zamknięte środowisko.

Pozdrawiam :))

Magda
[Usunięty]
:
ech chyba sie nie zrozumielismy. wlasnie szukam osoby polecajacej. tj chce sie do nich zapisac. wiec nie jestem jeszcze w bractwie. ale spoko jak sie wkrece to dam wam znac. i w bractwie zalozymy nasze wlasne hihi GS forum ;-P

capri
[Usunięty]
:
Witam Koleżankę :) szkoda, że nam odejdziesz do BRACTWA SUZUKI :) jestes jedyną czynną kobietą na forum :) mnie nie ciągnie do BRACTWA, nie mam doświadczenia z nimi i nie chce im umiejszać, ale mi się tu podoba gdzie jestem :)

jankees
[Usunięty]
:
A po co ci bractwo masz tu swoje,nasze bractwo i wiecej bractw nie potrzeba.

ascon20
[Usunięty]
:
witam i pozdrawiam koleżankę

Magda
[Usunięty]
:
e no wcale nie chce odchodzic. nie wiedzialam ze tak z nimi konkurujecie...

:
nikt tu nie konkuruje, tylko to forum się rozwija, może z czasem moja stronka jak ruszy to pomoże *www.gs500.pl* - domena jest wykupiona, na wiosnę ma ruszyć - czym więcej informacji zebranych w jednym miejscu tym lepiej.


Jakby nie było GS jest produkowany od 1989 roku i to bez większych zmian.

Wg mnie normy emisji spalin wymusza modernizację. Ale czy jest potrzebna?

Oczywiście motocykl osiągami odstaje chociażby od CB/CBF500 ale nie tylko osiągami się żyje. Chciałbym modernizacji GS-a (ewolucji, bo rzeczy doskonałe też można poprawiać).
Wg mnie zmiany powinny dotyczyć:
1. silnika (wprowadzenia m.in. 4 zaworów, zwiększenia pojemności do 499, zwiększenia kompresji - tak aby z 46KM zrobić ok. 55, spalanie na takim samym poziomie a nawet mniejsze)
2. zawieszenia 41mm lag a nie 37, zwiększenie twardości przedniego zawieszenia
3. stylistyka: lekkich zmian stylistycznych tak aby GS500 nadal został motocyklem ponad czasowym, tak aby był jeszcze bardziej wygodny, miał wygodniejsze siedzisko, może troszeczkę ostrzej narysowane linie, kontrolka ilości paliwa i temperatury silnika wskazane

Ale się zapędziłem w marzeniach :)
Pozdrawiam Wszystkich Fanów GS-a i Życzę Udanego Nowego Roku.

:
jeszcze sie nie witalem z kolezanka;) milo ze dziewczyna do nas zawitała^^ :)
co do bractwa suzuki to byl chyba gdzies u nas taki temat juz... tez sie chcialem tam zapisac ale bodajze 2 razy odrzucili moje podanie... to olałem to ;P moze jak zobacza nick MAGDA to Cie przyjma hehe :) u nas akurat nie ma takich wygórowanych wymagań poprostu masz GSa chcesz kupic GSa to sie zapisuj i pisaj z nami xD pozdrawiam jeszcze raz iii udanego nowego roku! :)

Magda
[Usunięty]
:
dzieki za powietania :-) mysle ze juz widzieli moj nick Magda i mino osoby polecajacej jaka udalo mi sie przekonac nie zostalam tam przyjeta. pytalam sie z ciekawosci czy i wy mieliscie podobne przezycia. no ale widze ze tak i to bractwo to wcale nie bractwo tylko jakas zamknieta spolecznosc. macie racje. nie to nie. laski nikomu nie robia. ;-)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
no LASKI nie robią... ŁASKI też nie chcę xD

Magda
[Usunięty]
:
prosze prosze jakiego mamy edytora tekstu na forum :-P

michal_elwuo
[Usunięty]
:
hah xD tak jakoś przeczytałem i nagle stwierdziłem że coś nie tak :P bo chyba o łaskę chodziło :P

Magda
[Usunięty]
:
no raczej tak. ;-D

:
Witam. Milego pisania na forum.

Magda napisał/a:
laski nikomu nie robia ;-)


P.s. Jak juz przy laskach jestesmy, masz kogos? :lol:


:wink:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.