GS a dluzsze trasy?
Odpowiedz do tematu

symek251
[Usunięty]
: GS a dłuższe trasy?
Witam wszystkich! Ciekawy jestem jak GS-y sprawują się w dłuższych trasach. Jeżdże swoim pierwszy sezon a trasy jakie wykonuję nie przekraczają zwykle 100 km, ot odwiedzić kumpla, dojechać do pracy, niedzielna przejażdzka, itp. Na dłuższe wojaże specjalnie czasu nie mam niestety.Tak więc grzeją się czy nie, puchnną jak to kiedyś z emzetami było :) i czy w ogóle daje się rade wysiedziec dłuższe dystanse bo w końcu nie jest to motor stworzony do turystyki. A tak na marginesie to ile da się wycisnąć z GS. Czy to prawda żę przy lekkim zjeździe można i 2 paczki śmigać. Mnie wydaje sie to mało prawdopodobne . Mój "rekord" to 180. Pozdrawiam :)

Kuba
[Usunięty]
:
Jeżeli wierzyć zegarom to przy dobrej regulacji da się 200 pojechać. Może to kwestia owiewek? Nie wiem:)

Cedi
[Usunięty]
:
Jesli chodzi o dluzsze trasy bylem na swoim GS w kazimierzu dolnym jechalem non stop 140km\h schowany za owiewke bezproblemu wytrzymalem nawet mnie plecy ni rece nie bolaly.

Kugel
[Usunięty]
:
moja najdłusza trasa do tej pory to 200 km ale wybło duzo serpentyn.i nic mu specjalnie nie było.

:
w przyszlym sezonie planuje wypad nad morze:) oczywiscie nie sam. wychodzi ok 300 km w jedną stronę... chyba GS nie powinien sprawiać problemów? przegrzać się chyba nie przegrzeje ani nic podobnego ?

jankees
[Usunięty]
:
jak jestes z BB to raczej nie jest 300 km. tylko bedzie z 500 km. :wink:

kumkwatorius
[Usunięty]
:
GS na trasę? - Jak najbardziej. Inna kierownica np. z gamy LSL podobna do Banditowskiej i jedzie się bardzo wygodnie. Przegrzewanie? - nie ma opcji jak jeździsz normalnie. A jak jest owiewka - to już luxus.

:
mi z tą kierownicą też się jeździ wygodnie... ręce mnie nie bolą a jak blizej baku usiąde to juz całkiem luźno :)

jankees napisał/a:
jak jestes z BB to raczej nie jest 300 km. tylko bedzie z 500 km. :wink:

sorki j*bło mi się :)

milowski
[Usunięty]
:
Ja tam jechałem z Pabianic do Radomia (170km) i bez żadnego problemu, wsiadasz jedziesz 100-110km\h (brak owiewek) i nie ma żadnego problemu.

born_to_ride
[Usunięty]
:
ja ostatnio zrobilem 200km i nic nie bolalo a o przegrzewaniu nie bylo nawet mowy,a nie mam zadnej owiewki a tak na marginesie to jaka jest cena takiej owiewki do GS'a

:
Owiewka chodzi Ci o tą szybkę no nie? jak tak to są takie uniwersalne do nakedów. Np taka: http://allegro.pl/item224...ezroczysta.html troche ponad 70 zł z przesyłką:)

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
mi z tą kierownicą też się jeździ wygodnie... ręce mnie nie bolą a jak blizej baku usiąde to juz całkiem luźno :)



Wiadomo, ale przy kierownicy akcesoryjnej, nieco wyższej, jazda z pasażerem jest o niebo wygodniejsza szczególnie przy hamowaniu. Jeździłem około miesiąca z taką nieoryginalną kierą dłuższe trasy i było bardzo przyjemnie. Zmieniłem bo teraz jeżdżę dość rzadko i nie planuję dłuższej jazdy z pasażerem. Do miasta to tylko oryginalna kierka :twisted:

:
moze tak tego nie odczuwam bo przedtem mialem Suzuki RG 80... pozycja byla zdecydowanie gorsza... pojezdzilem troche po miescie (jakies hamowania itp) i ręce mi wysiadaly... a na GSie komfort jazdy jest duzo wyzszy:) a mam pytanie czy do takiego mocowania jak ja mam w moto (kier. seryjna) da sie zamontowac tą kiere cała? wiecie o jaka chodzi...

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Obok śrub regulacji zawieszenia masz widoczne na górnej półce dwie kolejne śruby. Tam mocujesz uchwyty, a na nich kierownicę.

KAWA
[Usunięty]
:
hej
tak naprawde dzielona kierownic troszke mnie denerwuje jak mozecie to walnijcie fote waszej kirownicy jak macie oczywiscie cale i napiszcie czy zmienialiscie czy kierownice

a jak zmienialiscie to jak to wyglada czy sa jakies problemy na co zwrocic uwage

dzieki za info

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.