dekielki
Odpowiedz do tematu

:
No właśnie mam takiie coś .. przyklejone na klej .. z aluminium, cienkie na 0,1 mm ale wypukłe, napis SUZUKI, wygląda normalnie ..

shoti
[Usunięty]
:
Jak robiłem moją suzi na tip top i brakowało mi tylko nie porysowanych dekielków, to na wtórnym rynku nic nie znalazłem. Za cenna rzecz i przy każdym szlifie pierwsza obrywa :D

Skończyło sie na tym ,że wziałem z ASO oryginalne, ale bolało to troche portfel :D

metalbeast
[Usunięty]
:
http://www.allegro.pl/ite...00_wroclaw.html

tu jakiś koleś sprzedaje... shoti ,napisz po ile są oryginalne, żeby chetni mieli porównanie czy 50zł za sztuke im się opłaca, bo gość ma lekko podrapane te dekielki

:
Pytałem się w ASO nie tak dawno, powiedzieli 70zł od sztuki.

shoti
[Usunięty]
:
nie pamietam dokładnie ale około 200 zł było, wiec ja bym brał nawet te lekko odrapane. Tylko jak potrzebowałem to nie było :D

:
Eee, ja mam zupełnie inne dekle, aluminiowe, nic nie ważące, cieńkie jak kartka papieru, jak warte z 10 zł to i tak dużo ;] I podpatrzylem na fotkach to inne Fki też takie mają. Ale właśnie - jak się wogle montuje te dekielki ?

http://www.allegro.pl/ite..._60mm_63mm.html

Coś takiego, tylko oczywiście z wygrawerowanym napisem suzuki i oczywiście ładniejsze :P

kruk
[Usunięty]
:
Gość sprzedający te odrapane blaszki za 50 zł jest śmieszny. Ciekaw jestem czy mu zejdą w tej cenie.

Tutaj można kupić nówki nie śmigane (nie zdemontowane z dwudziestoletniego moto) za 85 zł. Pytałem sprzedającego o możliwość kupna tylko części z napisem Suzuki, a nie całego dekla.

vinyl napisał/a:
jak się wogle montuje te dekielki ?

Mi się wydaje, że po prostu trzeba je przykleić dobrym klejem. Ktoś gdzieś pisał, że jak rozkładał GS-a na części, to nie mógł odczepić jednej blaszki z dekla, bo tak mocno była przyklejona, druga puściła łatwiej.

:
U mnie jedna lekko odstawała to odkleiłem ją całkiem i z powrotem przykleiłem na silikon czerwony do wysokich temperatur i niema bata żeby się odkleiła już tak śmigam trzeci sezon i suzi myje myjką wysokociśnieniową i trzyma elegancko. ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.