Ile wam spala gs ?
Odpowiedz do tematu

Sc0uT
[Usunięty]
:
Ja na baczku zrobiłem najwiecej 471km ;))

tomektychy
[Usunięty]
:
Ło ale Wam to pali:P ja na baku zrobię ponad 200km...ale regulacja zaworów mnie czeka bo 24tyś na liczniku się zbliża:)

tomek_187
[Usunięty]
:
Mi spalanie wyszło w granicach 5,5-6,5 litra. Pyrzmierzam sie to wymiany filtra powietrza i mam nadzieje ze to mi cos da :) Jak nie to bede kombinował z gaźnikami bo za duzo, jak czytam wasze osiągi... O ile autem mozna w miare ekonomicznie jeździc to na moto nie umiem :)

:
He, he, ja też nie potrafię się powstrzymać od pokręcenia co jakiś czas GSa pod czerwone :hyhy: .

A co do spalania to właśnie zrobiłem podsumowanie miesiąca (maja): nie wiem ile nakręciłem, ale chyba sporo - tankowałem 14 razy, zazwyczaj jak już w baku zaczynało się sucho robić.

średnie spalanie: 4,68l/100km
max: 5,26l (z pasażerem)
miń: 4,03l

:
średnie spalanie ok. 4,4 litra na 100 km
po mieście od 4,2 do 4,8
min (trasa) 4 litry na 100 km

czyli ok. 4.5 GS spali.

Sanchos
[Usunięty]
:
U mnie traski takie miasto i troszkę poza spalanie zawsze ciut poniżej 5L
Tak więc nie narzekam

Luke
[Usunięty]
:
w tym czasie co ja mierzyl to GSa spalila ponizej 5l ale przygotowywam sie na podroz do Pragy coz kostuje jakis 365km tak uvidze kolko spali ekonimicznou jazdou

Inku
[Usunięty]
:
Zeszły sezon:
Min 4,5l przy 90-100km/h trasa
Średnio 5l-5,5l
Max 6l

Ten sezon:
Min 3,9l przy 90-100km trasa
Średnio 4,8l

Jak się przypałuje to 6l spali.

Głównie jeżdżę na trasie. Powiedzmy, że 20% km to miasto.

FighteR-600
[Usunięty]
:
wyniki mojego spalania to 4,77l/100km (70km trasa ok 120-130km/h, nieraz nawet 150km/h i 140km miasto max 100km/h)

kolejny test to będzie spalanie w samym cyklu miejskim...

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Ja jeżdźę tak mieszanie, czasem na trasie, w mieście, na wsi i raczej mieszcze się w 5 l. A na trasie 90 km z prędkością max 80 km/h zjadł mi ok 3l :D Jeżeli nie mniej :P

mackowski
[Usunięty]
:
mi pali max 6l jak sie jezdzi bardzo dynamicznie.
normalnie w okolicach 5,2-5,5l przy jezdzie w miescie.
w trasie cos ok 4,5-4,7l przy predkosciach 120+

MATI.Evo napisał/a:
A na trasie 90 km z prędkością max 80 km/h zjadł mi ok 3l :D Jeżeli nie mniej :P


stary, nie chce byc zlosliwy, ale chyba polowe drogi go pchales ;)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
mackowski napisał/a:
stary, nie chce byc zlosliwy, ale chyba polowe drogi go pchales ;)

Nie pchałem, ale kręcony był do max 4.5 tys rpm, v-max, tak jak mówiłem jakies 80, a średnio jechałem 60-70 (jak go kupiłem, wracałem nim przez deszcz o 12 w nocy)

Sc0uT
[Usunięty]
:
MATI.Evo napisał/a:
mackowski napisał/a:
stary, nie chce byc zlosliwy, ale chyba polowe drogi go pchales ;)

Nie pchałem, ale kręcony był do max 4.5 tys rpm, v-max, tak jak mówiłem jakies 80, a średnio jechałem 60-70 (jak go kupiłem, wracałem nim przez deszcz o 12 w nocy)


Srały muchy, bedzie wiosna ;)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Sc0uT napisał/a:
Srały muchy, bedzie wiosna ;)

Prędzej lato :D :P A tak na serio, przejedź się sam tak, a zobaczysz ile Ci zje GS ;)

:
Hmm, można by spróbować, ciekawe tylko, czy cierpliwości wystarczy? Ale jeżeli by tyle spalił, to wielki ukłon dla gsa

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.