Powitanie z Legionowa.
Odpowiedz do tematu

michal_elwuo
[Usunięty]
:
Witam wszystkich z legionowa i okolic! Wkońcu mam moj± Suczkę :)

capri
[Usunięty]
:
witaj michal_elwuo :)

:
Witaj kolego. Miłego pisania na forum.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
jankees
[Usunięty]
:
Witamy ;) .

tomek_187
[Usunięty]
:
Witam :)

WojtekR1978
[Usunięty]
:
Witam Witam

pootietang
[Usunięty]
:
powitać:)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
Ah... w końcu poczułem tę moc między nogami xD ale mama sie wkurzyła że bez prawka i zabrała kluczyki (motor za jej kase i w sumie jeszcze nieletni jestem :P ) ale zaraz zaczynam robic prawko i na wiosne bedzie już normalnie

kikon18
[Usunięty]
:
hehe u mnie to tatu¶ sie wkurzał, ale jak nie widział to mogłem smigać :D mamu¶ka nic nie mówiła zbytnio bo sie nie zna :D A kiedy¶ jak jeszcze miałem WSK czyli byłem w wieku 15 lat to ojciec jak mnie zobaczył jak po drodze smigam to zamkn±l mi motorek na kłodke na tydzień :D

michal_elwuo
[Usunięty]
:
No mi Tata się pluje, a Mama tak ¶rednio :P a nie mogę jak go nie ma, bo jest Babcia, więc i tak sie dowie :/ trudno, teraz to już i tak może w ten weekend da sie pojeĽdzić, a potem to pewno ¶nieg itd... ale odpicuję go na wiosnę, zrobię prawko i będę na legalu ¶migał :)

cygan
[Usunięty]
:
Witam!

:
Witamy:) bezpiecznego smigania narazie bez prawka ^^

michal_elwuo
[Usunięty]
:
no teraz to nie posmigam :P a już załatwiłem sobie, że już mam niby jazdy i kursy zrobione :) teraz w zime teoria, jak się zacznie robić cieplej trochę jazd, żeby poznać trasy i potem jazda na egzamin praktyczny i już na luzzaaakkkkkuuuuuuu :)

Rieger
[Usunięty]
:
Witam i szerokiej drogi na egzaminie ;-D

michal_elwuo
[Usunięty]
:
;) jakby kogo¶ interesowało to fotki w dziale sprzęty użytkowników wrzuciłem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.