Chudow
Odpowiedz do tematu

st3fan
[Usunięty]
:
Ja tym razem niestety się nie pojawię. Suza stoi rozebrana i dalej męczę temat gaźników...

eve500
[Usunięty]
:
Dawno nie byłam tutaj na forum zapodziałam hasła i lipa była.
Widziałam ostatnio kiedyś na Chudowie grupke gsowców :) aż mi się miło zrobiło bo sobie pomyślałam o chłopakach z forum.Czy jutro lecicie na Chudów?Może byśmy sie tam zgadali??
Ja mieszkam blisko więc dojade sama.
Pozdrawiam eve ;)

st3fan
[Usunięty]
:
Jeżeli chcesz jechać dzisiaj do Chudowa, to bądź po 17 ;) Przypuszczam, że większość około 17.30 zbierze się do Chrzanowa na Colę, a żeby szybciej było to planują jechać A4 i około 18.15 być na bramkach. ;)
W Chudowie jeszcze pewnie w tym sezonie się pojawię. :)

Zordoon
[Usunięty]
:
13 września (niedziela)
Historia Czekolady - Impreza o smaku czekolady – dawnego świętego napoju Majów i Azteków. pojączona z jej degustacją, konkursami i wieloma słodkimi atrakcjami.

ktos sie moze wybiera? :D bedzie slodkooo :rotfl:

:
... jedzie lub będzie ktoś dzisiaj na Chudowie?

:
Co myślicie o spotkaniu w Chudowie 6 maja?

st3fan
[Usunięty]
:
Hubert, wszelkie znaki na niebie i ziemi - tj. portalach pogodowych - wskazują na (możliwy?) deszcz w czwartek. Może następny tydzień?

:
jak będzie padać to zgadzam się ze Stefanem.

st3fan
[Usunięty]
:
Hubert, ja takie wypady muszę planować dzień wcześniej, o ile nie trzymam sprzęta pod blokiem. Nie jestem w tak dobrej sytuacji, że garaż rzut beretem. Wszystko wskazuje na to, że jutro jest szansa na pogodę ale dopiero po południu, chociaż to też stoi pod znakiem zapytania. Zatem mnie osobiście raczej jutro się nie uda tam dotrzeć. Musiałbym lecieć na moto do pracy, a rano może być jeszcze paskudnie.

:
... Niestety - ma padać :zdegustowany:

:
Może jutro? Zapowiadają że przelotnie ma padać.
Kwestia godziny? O której Wam pasuje, do reszty się dopasuję.
Godzina 17:30 czy później?

st3fan
[Usunięty]
:
Hubert, byłeś wczoraj? Ja niestety ostatnio przez pogodę nie jeżdżę... ma tak być do końca przyszłego tygodnia, więc Chudów dopiero za dwa tygodnie.
W sumie zobaczyłbym tą Twoją nową maszynę. :)

:
Może w tym tygodniu, ale jak będzie pogoda oczywiście, taka jak dzisiaj chociażby lub co najwyżej przelotny deszcz.

st3fan
[Usunięty]
:
Ja określę się jutro, jak będę widział prognozę z new.meteo.pl :)

kicek
[Usunięty]
:
a co i kiedy w Chudowie?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.