a to moja S...
Odpowiedz do tematu

:
zakochalem sie hehehe xD oczywiscie w motorze ;P

jankees
[Usunięty]
:
Dziekuje bardzo wszystkim za pozytywne komentarze,w planach zakup drugiego gs-a i odtworzenie wiernej kopi tego,beda 2 sztuki identyko.

:
to ja odkupię tą jedną od Ciebie hehe :)

WojtekR1978
[Usunięty]
:
No SUPER! Czarna GS'ka jest dla mnie bomba. Wygląda naprawde nieźle. Angaż w nowej częsci Mad Maxa masz murowany :D . Jak się kiedyś stykniemy muszę obejrzeć wszystko z bliska.

ascon20
[Usunięty]
:
jankees szalejesz jak dla mnie faza zajebiści.... ci to wyszlo .

TUCIO
[Usunięty]
:
coś pięknego :!: :!: taki na styl GANGSTA :D GRATULUJE :!:

jankees
[Usunięty]
:
Nie było jeszcze fotek mojego moto jak wygląda z naklejkami wiec zapodaję;

pootietang
[Usunięty]
:
no lala normalnie, tylko troszkę zakurzony.

:
o jaa śliczny :) od początku to jest GS który mi się najwięcej podoba :) co to masz za wynalazek na lusterkach?;>

:
Cytat:
co to masz za wynalazek na lusterkach?;>


Mi to wygląda na małe lusterka przyczepione na zwykłych, żeby można było widzieć bardziej za plecy. Ale czy w takim maleństwie 2x4 cm coś widać? :)

A motocykl piiiiijenkny!!
"Czarna strzała", plus te czerwone wstawki - 'kozacko' wygląda :>

jankees
[Usunięty]
:
Dokładnie własnie mam je po to żeby widziec za mną co się dzieję i wbrew pozorom widać o wiele więcej niż w tych F1 samych,a co do zakurzenia to niestety mam taka drogę a nie inna i wystarczy jeden przejazd i wszystko zakurzone.

:
oj niestety mam ten sam problem w gorące dni kiedy droga jest sucha przejade wolno czy szybko nie ma znaczenia odrazu ukurzony jest motocykl...:/ udkręka... ale poleruje go oczywiscie zawsze jak jest chwilka czasu:)

:
Śliczny! Motocykl zrobiony w fajnym klimacie. Nie wiem czy bym poznał, że to poczciwy GS.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.