a to moja S...
Odpowiedz do tematu

:
jankees napisał/a:
Normalnie nie uwirzycie własnie pada snieg , jaki jstem szczęśliwy kulig bedzie na kaca po sylwuniu hehe.Albo w trakcie impry hehe.


No u mnie tez padal. Tak po 3 w nocy zaczelo.

No wiesz zawsze mozesz ten kulig do GS podciagnac :D

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
i jak wyszedl kulig?;D
hehe admirer wydaje mi sie ze GSką by troche nosiło po drodze hehe :P

:
no co ty? :lol:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
jankees
[Usunięty]
:
a więdz tak kulig był wczoraj na początku podczepiłem 4 sanki ,chciałem sprawdzić czy da radę no i miło mnie zaskoczył bo wogole nie odczuwał obciązenia wiedz reszta wiary sie podłączyła no i tak smigaliśmy do puźnych godzin wieczornych ,niestety nie uwieczniłem tego na filmiku bo nie było komu kręcic wszyscy byli w stanie lekkiego upojenia hehe , ale wierzcie mi na słowo było super,następny kulig postaram sie nakęcić jak da radę.

jankees
[Usunięty]
:
Dzisiaj sobie zrobiłem takie coś

Oczywiscie jeszcze nie dopracowane szczegoły ale jak wam sie widzi taka osłona na lampy??A tak wogóle to w srodę juz maluje na gotowo i mysle ze na następna sobotę bedzie juz GS-ik gotowy nareszcie.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
dla mnie kozak :)

Plaster
[Usunięty]
:
spoko mnie tez sie podoba taki gangsterski wyglad 8)

kikon18
[Usunięty]
:
hmm.. jak poskładasz to napewno bedzie fajnie wygladało :)

jankees
[Usunięty]
:
No niestety lakiernik chory i narazie tyle jest gotowe co na fotach,mam nadzieję ze szybko wyzdrowieje.Brakuje mi tych moich owieweczek hehe.Powiem wam że fotki nie oddaja żeczywistego wyglądu.W realu duzo fajniej wygląda.

michal_elwuo
[Usunięty]
:
fajniutki :) tłumik fajny i te czerowne elementy się ciekawie prezentują :D no i te światła z tyłu... GoodJob ;)

:
no jak dla mnie mega odjazd xD tylko hmm na Twoim miejscu te czerwone elementy machnal bym chyba w innym kolorze bardziej odrozniajacym sie od calosci ^^

jankees
[Usunięty]
:
Mam nadzieje ze was nie zanudze.
http://pl.youtube.com/watch?v=cI4VhzKPp1k

michal_elwuo
[Usunięty]
:
fajny filmik xD motorek jeszcze fajniejszy :) pogratulować :D

:
Tak po kolei:

1. Jeśli chodzi o sprzęt to szacunek dla Ciebie z mojej strony. Jakbym zobaczył go w realu to nie wiem czy bym poznał, że to GS. Zajebiste owiewki boczne i tłumik. To najbardziej rzuciło mi się w oczy.

2. Filmik nie nudzi. Mogłeś zamieścić go trochę wcześniej - może załapałbyś się na oscara :D

3. Z Kamilką wymienioną jako osoba występująca na samym początku, to się trochę przeliczyłem :wink:

Ostatnio zmieniony przez leon Sro 27 Lut, 2008, w całości zmieniany 1 raz
pootietang
[Usunięty]
:
wyszedł ci po prostu zaje...iście :) dobrze mu w czerni.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.