To ja moze malo oryginalnie - Witam!
Odpowiedz do tematu

Rieger
[Usunięty]
: To ja może mało oryginalnie - Witam!
Witam! Na imię mam Łukasz, kończę studia na wydziale mechanicznym Politechniki Krakowskiej a zaczynam moją przygodę z motocyklami. Tak się złożyło że wybór padł właśnie na suzuki gs500e. Od jakiegoś czasu przeglądałem to forum i w między czasie śledziłem rynek czekając na jakąś okazje. Wydaje mi się, że taka się trafiła i jutro jadę oglądać moto. Żeby nie zapeszać więcej szczegółów napisze po oględzinach. Albo będę się cieszył, albo przestrzegał ;-) . Pozdrawiam.

:
Witaj 100 userze tego forum!

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
jankees
[Usunięty]
:
Witamy kolegę i proszę jak by cała ta setka brała udział czynny na forum to by było całkiem całkiem.

pootietang
[Usunięty]
:
witamy i mamy nadzieję że nie wrócisz z wyprawy z pustymi rękoma.

:
Nooo jak miło ze 100 osoba na forum sie przywitala :D mysle ze ta liczba bedzie szczesliwa kupisz sprzet i bedziesz sie udzielal na forum:) puki co pozdrawiam i czekamy na info czy masz mniej miejsca w garazu czy jeszcze nie ?:P pozdrawiam !

Maciekkg
[Usunięty]
:
witam ;) na czym dokladnie jestes na politechnice?? i ktory rok?

cygan
[Usunięty]
:
Witam Cię Łukaszu Serdecznie.
Imię jakieś znajome.
:D
Powodzenia w zakupie. :wink:

: Re: To ja może mało oryginalnie - Witam!
Rieger napisał/a:
...kończę studia na wydziale mechanicznym Politechniki Krakowskiej ...


A jesteś z Krakowa, czy tylko w K-ku studiujesz? Bo od dłuższego czasu czekam na pojawienie się kogoś z Krakowa i jak na razie nie ma nikogo
:( Na wiosnę planuję zakup i jak tak dalej pójdzie nie będę miał z kim jeździć :(

Snajper
[Usunięty]
:
Rieger napisał/a:
Tak się złożyło że wybór padł właśnie na suzuki gs500e.
To tak jak u mnie. Niech Ci droga prostą będzie :)
jankees napisał/a:
jak by cała ta setka brała udział czynny na forum to by było całkiem całkiem.
Ja się akurat nie wypowiadam na tematy, o których nie mam pojęcia (jak np. o tłumikach) i myślę że wielu forumowiczów również. Za to regularnie czytam wasze wiadomości :)
Breżniew napisał/a:
Witaj 100 userze tego forum!
Tak. "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się" :D

Rieger
[Usunięty]
:
No i stało się :-) GS-ka stoi już w garażu!!! Teraz trzeba będzie kompletować ubranko powoli, porobić badanie techniczne, tłumaczenia i zarejestrować motorek. Jak będzie trochę przystępniejsza pogoda (na razie śnieg za oknem) to postaram się porobić jakieś zdjęcia i wrzucić do sprzętów użytkowników. Póki co mogę napisać, że jest to model z 2003r z przebiegiem trochę ponad 20000km w kolorze niebieskim :-) Moto miał lekki ślizg na lewej stronie i zagięty został trochę zbiornik (malowany) i przedni błotnik (pęknięty). Poza tym mechanicznie nie zostało nic uszkodzone, prowadzi się ok i nie zostawia 2 śladów :-) Wymaga drobnych zabiegów kosmetycznych, ale właśnie czegoś takiego szukałem żeby cena bazowa była niska, a wszelkie niedociągnięcia dopieszczać już we własnym zakresie. Do wymiany nadają się również opony bo tylną ktoś przypalił :-D a przednia nie jest jakaś bogata w bieżnik. Jeśli chodzi o mnie to jestem na 5-tym roku kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność: eksploatacja pojazdów samochodowych. Leon muszę Cię zmartwić bo jestem z Jasła, ale myślę że najbliższy sezon jeszcze będę w Krakowie więc może uda nam się wspólnie pojeździć ;-) Już nie mogę doczekać się końca zimy :lol:

Snajper
[Usunięty]
:
Ile zapłaciłeś za swoje marzenie?

Rieger
[Usunięty]
:
Udało się wytargować 5100zł. Myślę że cena dobra.

Snajper
[Usunięty]
:
Jak za roczek 2003 i z takim przebiegiem, to moim zdaniem cena rewelacyjna...

Rieger
[Usunięty]
:
dlatego stoi w garażu ;-)

:
noooo zajebiscie ze tak powiem :) ciesze sie ze tak szybko znalazles moto^^ czekam z niecierpliwoscia na zdjecia:D i mozesz naniesc swoje wspolrzedne na mapke:) http://gs500.phorum.pl/vi...&highlight=mapa i mysle ze bedziesz sie udzielal na forum skoro mamy juz wspolny temat rozważań hehe :P pozdrawiam!!!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.