22-24.05.09 Zlot GS500 - Bieszczady.
Odpowiedz do tematu

: 22-24.05.09 Zlot GS500 - Bieszczady.
Jak już napisałem w temacie głównym o zlocie ( http://www.forum.gs500.pl...?t=2787&start=0 ) na imprezę wybieram się w sobotę i zostaję do niedzieli. Wyjazd planuję jak najwcześniej rano w sobotę - około godziny 6-7. Wybiera się ktoś w tym samym czasie. Samemu latać nie lubię i zdarza mi się to tylko gdy załatwiam jakieś sprawy "na mieście", więc towarzystwo na tą trasę byłoby miło widziane.

:
Ja z kolei mam zamiar jechac w piatek miedzy godzina 15 a 17.30 . Wstępnie Kicek ma ze mną leciec więc jak ktos wybiera się wpiątek to moze sie podczepić :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
onufry
[Usunięty]
:
Podkopnik ja bym się też zabrał z wami :P

AdiDriver
[Usunięty]
:
Ja się określe dopiero kilka dni przed terminem... :P

Waffen99
[Usunięty]
:
Jak skoncze tak jak wczoraj prace to jednak w sobote przylece.

:
Jak by tak wyszło będzie mi miło :) ! Weź też pod uwagę, że podróż po męczącym dniu w pracy nie należy do najprzyjemniejszych i najbezpieczniejszych. Dlatego właśnie nie chcę lecieć na siłę w piątek po pracy.

Waffen99
[Usunięty]
:
No na pewno nie bede sie zarzynał zeby byc w piatek bo przyjechac o 23 to zaden sens ani frajda.Ale,pozyjemy zobaczymy.

:
Waffen99 napisał/a:
bo przyjechac o 23 to zaden sens ani frajda

oj sie mylisz, sie mylisz..
w zeszłym roku midd i leon wlasnie przyjechali pozną porą i na pewno nie powiedza że nie było sensu :chlańskko: :hyhy:

pozdrawiam- Juli(an)
:
Jak dla mnie była rewelka, mimo że przyjechałem ok. 19 w sobotę.
Siedzieliśmy całą noc aż do 5-tej rano, nawet latarkę sprzedałem.

Chce ktoś latarkę za 2.5 bo podrożały, kurs chińskiego "dolara" poszedł do góry.
Zlotowcy z zeszłego roku wiedzą o co biega.

Waffen99
[Usunięty]
:
Powiem Ci Lemon ze po 13 godzinach jezdzenia ciezarowka w korkach w dodatku w upale tez bys nie byl taki chetny na szarpanie jeszcze trasy.A z flaszki pewnie jedna bania i do spania. Dla mnie to nie ma sensu.To ma byc przyjemnosc a nie meczarnia.

onufry
[Usunięty]
:
dobra ja też deklaruje się na sobotę rano do wyjazdu, dziś zmordowany po pracy prawie dzwona strzeliłem a nie chce tego zrobić mojej Suzi :[

:
Oddław GSa, żebyśmy do wieczoru dojechali!!!

onufry
[Usunięty]
:
to ja wole spokojnie jechać nie pycić ;>

:
W piatek ja i Onufry lecimy na Bieszczady z BPM o 15.40 jak ktos cos to wbijać ;)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
AdiDriver
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
W piatek ja i Onufry lecimy na Bieszczady z BPM o 15.40 jak ktos cos to wbijać


Mieliscie leciec o 17.00 :( Ja to już sam nie wiem o której wystartuje i kiedy ale najpozniej do Soboty przed południem będe :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.