Co polecacie na drugie moto?
Odpowiedz do tematu

mr0zd
[Usunięty]
:
Ja spalanie w SVce mam mniejsze, a jeżdżę "żwawiej" :D

:
mr0zd napisał/a:
Ja spalanie w SVce mam mniejsze, a jeżdżę "żwawiej" :D


Tzn. ze Gs był mocno rozregulowany :rotfl: Mniejsze spalanie czyli jakie?? :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
mr0zd
[Usunięty]
:
Od 5-7, z tym że ja poniżej 3 cyfr nie jeżdżę :P
Jutro zapewne będzie rekord i poniżej 5 zejdę, ale tylko dlatego że musiałem jechać parę ładnych km z prędkością 80km/h :D

Pro
[Usunięty]
:
Ja Gsem schodzilem ponizej 5 czasem. Teraz to juz wynik nierealny majac takiego wielblada :P

:
Spoko, ale po przesiadce z GS-a uświadomiłem sobie że GS-owi na prawdę niczego nie brakuje żeby cieszyć się jazdą:) także spokojnie!

:
ja słyszłem ze SV to dla plecaka katorga, katasrofalnie nie wygodne siedzenie , a tu pierwszy raz spotykam sie z pochlebna opinia

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
Może od tyłka zależy, moja ma dość miękki :D nie jest katorga ale siedzonka do zmiany raczej.

:
studi nie wiem jaki ma tyłek :) ale odradzał SV na podróże z plecakiem

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
chudysid, zestaw sobie te wypowiedzi:
chudysid napisał/a:
studi ... odradzał SV na podróże z plecakiem

~norris napisał/a:
nie jest katorga ale siedzonka do zmiany raczej

hmmm jeśli nie jest tak źle to po co siedzonka do zmiany

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
chudysid, zestaw sobie te wypowiedzi:
chudysid napisał/a:
studi ... odradzał SV na podróże z plecakiem

~norris napisał/a:
nie jest katorga ale siedzonka do zmiany raczej

hmmm jeśli nie jest tak źle to po co siedzonka do zmiany


Zobacz na dystans jaki przejechaliśmy, 470km w odstępie 5ciu dni. Było ok, chociaż jak napisałem- tyłki czuć. Jednak gdyby przejechać np. dzień po dniu 500-600km, mogłoby być gorzej. Poza tym czemu mam nie zmieniać skoro mogę, dzięki czemu będzie po prostu wygodniej? Zależy kto jak jeździ, gdybym wiedział że tak będę jeździć jak do tej pory to bym zostawił, ale na przyszły rok jest zaplanowana Belgia na motorze. Poza tym pewno poza podróżą będę trzymać na SV oryginały :)

:
~norris, ja nie mówię, że masz nie zmienić, na kanapie DLowej potrafię zrobić i 700km w jeden dzień i nie odczuwać 4 liter, ale zależy którego dnia, czasami się poprawiam i poprawiam i miejsca nie mogę sobie znaleźć. Na SV'ce kilka razy jechałem jako plecak w drodze z/do serwisy po swoje moto i miałem zawsze uczucie jakbym jechał na kawałku deski od i tyle.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Studi, DL to jednak kanapa w porównaniu do SV :) Jest dużo czynników... np. jak zakładam spodnie zwykłe, bez żadnych ,,kalesonów" to w gorące dni tyłek, jeszcze dodatkowo ogrzewany tłokiem od spodu, potrafi się spocić i lekko ,,przykleić" do kanapy, przez co już jest niewygodnie. W dobrej bieliźnie i spodniach tyłek się ślizga po siedzonku i jest ok. Kwestia też dziur w drogach, ciężkiego plecaka... A co się dzieje z tyłu- ciężko powiedzieć, sprawdzę kiedyś Twoją opinię:)

:
~norris napisał/a:
A co się dzieje z tyłu- ciężko powiedzieć

No właśnie ja mówię o tym co się dzieje z tyłu a nie u kierownika, bo chudysid pytał się mnie właśnie pod kontem swojej plecakowej pani.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Pani nie narzeka, ma miękkie siedzenie swoje własne:) jak Ci się DL spisuje? Jak spalanie?

:
spisuje się znakomicie, a jeśli chodzi o spalanie to muszę się bardzo na manetce wyżywać aby komputer pokazał więcej niż 5.2, jak zresztą widać z motostat'a średnie 4.7

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.