Jakies serwisy w Lodzi godne polecenia ???
Odpowiedz do tematu

Salvelinus
[Usunięty]
:
w warsztacie zapłącisz w cholerę kasy
a to tak proste rzeczy naprawde za robociznę napęd kupisz

Kat
[Usunięty]
:
Ja bym tylko na wymianę opon pojechał do warsztatu. Resztę można spokojnie zrobić samemu. Kasę którą chcesz wydać na robociznę dla mechaników przeznacz na zestaw naprawczy do hamulców, dwa klucze dynamometryczne, porządny zestaw nasadek, klucz do zaworów i zrób wszystko sam. Poradnik Hayensa + wiedza z forum, i ze wszystkim sobie poradzisz.

W serwisie np za wymianę filtra powietrza zapłacisz 30 zł, a to tylko kwestia zdjęcia kanapy, baku i odkręcenia 4 śrubek.

ansys
[Usunięty]
:
Jestem nowym nieszczęśliwym posiadaczem GS500E. Po zakupie udało mi się zrobić nim 2000km. Na początku chodził idealnie z czasem zaczął się dusić jak jak dodaję gazu on nierównomiernie przyspiesza. W dodatku jak się rozgrzeje (na zimnym silniku tego nie ma)to w dodatku coś puka NIERÓWNOMIERNIE pod pokrywą zaworów na biegu jałowym.
Nie ma czasu żeby przy nim podłubać i brakuje mi narzędzi więc proszę mi polecić jakiś warsztat w Łodzi najlepiej okolice Janowa (bo boję się że nie dojadę daleko).
Podobno na brzezińskiej 229 był dobry mechanik ale już tel. nie odbiera. Myślę tez o MMrider na drugim końcu łodzi ale nie wiem czy mi zechcą GSa zrobić nie kręcąc nosem.

:
W Łodzi naprawdę ciężko o dobrego mechanika, ja serwisuje u ziomka na Teo, jednak nie jest zadowolony w 100% zawsze jakies poprawki.......
Po sezonie będę oddawać do moto-moto prawdopodobnie, Darek z Delty polecił i mówi że sam u niego L-ki serwisuje, pożyjemy zobaczymy

ansys
[Usunięty]
:
to zła wiadomość.
A gdzie jest moto-moto?

:
Piotr Szuliński
ul. Łódzka 85 Zgierz
42-717-13-13
604-104-467

Napewno odradzam ci Liberyty Motors na ul. Maratońskiej, dla mnie to banda oszustów i kłamców

ansys
[Usunięty]
:
Dla mnie z (janowa)to 20km nie wiem czy dojadę ale dziękuje

:
kusiaczek napisał/a:
Liberyty Motors

Oni tak mają w każdym mieście, to samo w WWA czy w oddziale poznańskim, jeden syf

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
moto-moto to jadąc od Łodzi przed pierwszym wiaduktem w Zgierzu po prawo. Widziałem tam że mają Kawasaki, a że naprawiają gs-y to pierwsze słyszę.

Siurzewski
[Usunięty]
:
Jak ktoś naprawia Kawasaki to i GS-a naprawi :oczami:

:
Czy ma ktoś jakieś informacje o serwisie Rut-Mar na 1. Maja?

http://www.rut-mar-company.eu/

Mam do nich kilka metrów (dosłownie) ale ponieważ pierwszy raz będę się wybierał na serwis na 2oo to nie wiem nawet czy ceny mają wygórowane czy nie (na stronie cennik jest w miarę dokładny).

Dziś usłyszałem niemiłe stuki w silniku. Ponieważ nie mam miejsca w którym mógłbym rozkręcić maszynę i to sprawdzić, myślę nad odstawieniem jej na zimę i przed przyszłym sezonem dać do serwisu żeby się temu ktoś przyjrzał.

To samo pytanie odnośnie MotoPubliki - czy serwisowi można tam zaufać?

adamW
[Usunięty]
:
ja u nich nic nie naprawialem ale bylem zorientowac sie w cenach , nie byly za niskie i zrezygnowałem.

thebestof78
[Usunięty]
:
To może ja podpowiem.
Super mechanik, naprawia GS- y i inne motóry (auta też :)
Sam jeździ więc robi to z głową i sercem.

Polecam
Jakubko, ul Drewnowska 50, Łódź
tel. podaję tylko tam raczej trzeba pojechać bo tel rzaaadko baaaardzo rzadko bywają odbierane :)
tel: 42 654 00 04 lub 605 303 253

http://www.serwisujsieukuby.pl

miziel
[Usunięty]
:
Troszku mi tu reklamą śmierdzi? :looka:

:
trochę tak:) ale dobrze wiedzieć. W Zgierzu na Łęczyckiej jest niezły mechanik, robiłem u niego zawieszenie, koło Opla ma warsztat. Polecam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.