Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

:
Ja też, ponadto zamiast pasty do zebów używam mydła.

:
i gdzie tu niby ten kryzys widać

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Irek
[Usunięty]
:
:rotfl:

Liver Sausage
[Usunięty]
:
Ja ostatnio sobie zakupiłem Brubecka zimową, i powiem Wam, że nie wiem jak mogłem jeździć bez niej - b a j k a :) . Polecam wszystkim :D

biernus
[Usunięty]
:
Kupilem.. jednak Brubeck Dry... w zasadzie ciezko mi stwierdzic cokolwiek.. poczekajmy az zima sie skonczy ;D

:
dla niezdecydowanych..
http://www.sklep.brubeck.pl/kolekcja.php

ja wczoraj wzialem 2 kpl thermo- w góry na narty, koszulke dry tez w góry, ale do chodzenia i kominiareczke.. na moto sie jeszcze zobaczy czy dry wystarczy czy jednak lepiej doinwestowac i brac cooler'a..

pozdrawiam- Juli(an)
mr0zd
[Usunięty]
:
Wypłata była co? :D

:
prezenty se trza kupic.. HO HO HO

pozdrawiam- Juli(an)
:
tak na szybko po 4 dniach intensywnego smigania na nartach..
z racji ciepłych ciuchów narciarskich postanowilem zabrac komplet DRY.. rewelacja- po 5h ostrego smigania koszulka mokra tylko na plecach gdzie styka się z żółwiem. Pod pachami czy na klatce jakbym jej nie uzywał.. znaczy swoje zdradza jedynie zapach :P ale spelnia swoje zadanie w 100%- absorbuje pot i natychmiastowo wysycha nie pozwalając się przeziębić czy wyziębić.
Kominiareczka pod kaskiem rownież strzał w dziesiątke- długa nie tylko z przodu ale i z tyłu dzięki czemu nie zawiewa w kark, dzieki "dziurkom" na ustach i nosie wydychane powietrze nie osadza się na niej, nie zamarza czy paruje,
fajnie dopasowana, ma sciagacze wiec przylega do glowy i szyji.



testy na moto jak wspomniałem za jakiś czas ;)

pozdrawiam- Juli(an)
biernus
[Usunięty]
:
Lemon Lemon z nieba mi spadles... rozumiem ze masz kominiare brubecka... moglbys pstryknąć FOTKE jak w niej wygladasz (chodzi mi o rozmiar!) oraz napisac jaki masz rozmiar głowy (zmierzyć tak jak się zdejmuje miare pod kask) i jaką kupileś. Ja mam dylemat pomiędzy tą mniejszą i wiekszą bo tylko takie są!. Mam rozmiar głowy ~59.
Z góry dzieki!

:
fot nie mam, ale powiem tak- mniejsza sie rozciągnie- jest nieźle elastyczna, a wieksza bedzie za luźna.
kupilem obie i wiekszą dałem ojcu- są one tak uszyte ze nie dasz rady 'nadmiaru' upchnąć gdzieś sobie. miejsce na ucho musi być na uchu, szyja na szyji a potylica na potylicy.. ale najlepiej faktycznie zmierze jak wroce do domu w niedziele i Ci podam co i jak :)

pozdrawiam- Juli(an)
:
http://moto.allegro.pl/it...edaz_hit_m.html

Czy ktoś z was miał do czynienia z taką bielizną Grene???

Wiem że to najtańsza opcja ale jeżeli spełnia w zadowalającym stopniu swoje zadanie to może bym wziął. A jak nie to dozbieram na Brubecka :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
nie warto

mam koszulkę
szybko łapie "zapach"
jak juz to tylko jony srebra to naprawde działa ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
A ja mam komplet - mam też grubszy antypot jakiejś tam "znanej" firmy.
IMO warto :) . spełnia swoją rolę a poza tym szybciej schnie niż "ta lepsza", przez co dłużej czujemy się komfortowo.

:wstyd: Racja jest tak jak dupa - każdy ma swoją ;)

:
Skoro opinie są podzielone to chyba polecę na te jony srebra ;) Ale pomacam ww bielizne jak bede.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.