Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

Vega
[Usunięty]
:
W Sękocinie w 3fun za kominiarkę (zwykłą brubeck) i wersję cooler bluza i spodnie zapłaciłam 350 zł.
Jakby ktoś chciał, to mam tam teraz 7% zniżkę na zakupy - bielizna fakczycznie jest super.
Mam komlet termoaktywny BoDyDry - jest fajny ale w upał nie daje rady. Za to w tym Coolerze jest całkiem komfortowo.

axela szczecin
[Usunięty]
:
witam:)
jak to wygląda z rozmiarami ? czy S jest uniwersalne dla kobiet i mężczyzn?

Vega
[Usunięty]
:
Nie ma specjalnej rozmiarówki dla kobiet - ja wzięłam męskie S i pasi (rozm 40-42).

:
Na upał najlepsze beda stringi :D

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
Vega
[Usunięty]
:
Jasne, szczególnie przy szlifie będą potem suuuperrrr ślady po stringach - do kości :zdegustowany:

Sąsiedzi na mnie głupio patrzą, że nawet jak jadę do sklepu to w pełnym ubraniu... ale naoglądałam się zdjęć takich, którzy ubranka nie zakładali i wolę jednak w niż potem na chirurgów plastycznych wykładać ciężką kasę...

Tomek_K.
[Usunięty]
:
Vega napisał/a:
...
Sąsiedzi na mnie głupio patrzą, że nawet jak jadę do sklepu to w pełnym ubraniu... ale naoglądałam się zdjęć takich, którzy ubranka nie zakładali i wolę jednak w niż potem na chirurgów plastycznych wykładać ciężką kasę...

Tak trzymaj! :)

:
axela szczecin napisał/a:
witam:)
jak to wygląda z rozmiarami ? czy S jest uniwersalne dla kobiet i mężczyzn?


Zalezy od kolekcji. Do tej nowszej jest troche inna tabelka.

Ja wzialem koszulke S Dry'a zgodnie z wymiarami i po zalozeniu moglem jednak spokojnie wziac M`ke :]

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Tomek_K.
[Usunięty]
:
GSadmirer napisał/a:
axela szczecin napisał/a:
witam:)
jak to wygląda z rozmiarami ? czy S jest uniwersalne dla kobiet i mężczyzn?


Zalezy od kolekcji. Do tej nowszej jest troche inna tabelka.

Ja wzialem koszulke S Dry'a zgodnie z wymiarami i po zalozeniu moglem jednak spokojnie wziac M`ke :]


A kalesony pasowały? Pytam bo jestem Brubeckiem zainteresowany i teoretycznie pasuje na mnie rozmiar S, jedynie obwód w klacie sugeruje Mke.

biernus
[Usunięty]
:
Czy taka bielizna termo ma byc raczej OBCISLA (oczywiscie bez przesady) czy tez luzniejsza?
Moim zdaniem powinna byc bardziej obcisla niz luzniejsza - tak aby cala powierzchnia dotykala skory. Right?

Chyba zafunduje sobie Grene GWT - cena rzeczywiscie fajna do wykorzystania glownie na nartach i oczywiscie na wiosne na moto ;D

P.S. Poczytalem inne fora - motocyklowe + narciarskie i w zasadzie nie ma osoby, ktora nie polecalaby bielizny brubecka - troszke drozsza ale podobno bez kompromisow. Hmmm

Iga
[Usunięty]
:
bielizna termoaktywna to raczej przy ciele;) super jest miec to na sobie gdy chłodem wieje;D :rotfl:

Kozakov
[Usunięty]
:
Na zimne i gorące dni stosuje się tą samą bieliznę czy jest to wyodrębnione?

:
a buty na lato i zime masz takie same?

pozdrawiam- Juli(an)
Kozakov
[Usunięty]
:
Trafiłeś :/

Może to jest tak jak z folią termiczną, przekręcasz na lewą stronę i działanie odwrotne :D

Plaster
[Usunięty]
:
Iga napisał/a:
bielizna termoaktywna to raczej przy ciele;) super jest miec to na sobie gdy chłodem wieje;D :rotfl:


Iga zacznij nosic majtki ;) :P

biernus
[Usunięty]
:
Lemon napisał/a:
a buty na lato i zime masz takie same?


Ja tak.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.