Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

: Bielizna termoaktywna
Nie było tego tematu więc zakładam. Na rynku jest wiele firm i tak naprawde nie mam pojęcia która co jest warta. Wrzucajcie swoje opinie spostrzeżenia i rady :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
mr0zd
[Usunięty]
:
www.brubeck.pl dostepne też na www.livefast.pl

pootietang
[Usunięty]
:
sporo tego na allegro za małą kasę. myślę żeby kupić greene niewiele kosztuje a słyszałem od użytkownika że jest zadowolony(z tym że nie jeździł jeszcze podczas upałów w tym tylko jesienią)

ganz
[Usunięty]
:
Ja też używam grene. W prawdzie w upałach też nie jeździłem (nie było okazji), ale za to trochę łaziłem w niej po górach, gdzie też się można zgrzać. W porównaniu z bawełną to niebo i ziemia. Zwłaszcza z dużym plecakiem nie czuć na plecach tej kałuży, którą tworzy mokra bawełniana koszulka, chociaż skóra nie jest całkowicie sucha. Być może te droższe działają jeszcze lepiej.
Pocenia się na motocyklu na pewno nie powstrzyma, ale prawie do zera zmniejsza uczucie tego że jesteś mokry. Nawet na lato polecam bieliznę z długim rękawem, spocone ręce nie kleją się do rękawów kurtki. Zobaczymy jak zadziała w komplecie z membraną w kurtce motocyklowej (w górach nie miałem membrany), może będzie jeszcze lepiej.
Po ponad roku odrobinę się zmechaciła, ale nadal działa jak na początku. Moim zdaniem zdecydowanie warto wydać te 30 zeta na poprawę komfortu podróżowania.

:
ja mam dwa komplety horna ze srebrną nicią
oba komplety długie nogawki i rekawy ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Lenku
[Usunięty]
:
A te najtańsze zestawy z allegro tez są coś warte? Ostatnio się zastanawiam nad kupnem tylko nie wiem czy warto coś droższego zapodawać czy wystarczy te komplety za 40-50 zl z allegro?

ganz
[Usunięty]
:
Mój grene właśnie jest z tych najtańszych, za samą górę dałem dawno temu 45PLN, teraz kosztuje koło 30, a komplet góra dół właśnie koło 50. Kalesony :rotfl: też kupię grena bo dla mnie jakość i działanie jest zadowalające. Chociaż jak pisałem droższe może lepsze - tego nie wiem.

Lenku
[Usunięty]
:
a co tam, własnie zmówiłem na alegro,
przetestuje to wrzucę wrażenia :D

rastaman
[Usunięty]
:
od kilku tygodni jeżdżę w Brubecku. Koszulka długi rękaw + na zimniejsze dni kalesonki :) . Może nie jest to najtańsze rozwiązanie ale muszę powiedzieć, że rewelacja. Polecam z czystym sumieniem.

kristirx
[Usunięty]
:
ganz napisał/a:
Mój grene właśnie jest z tych najtańszych, za samą górę dałem dawno temu 45PLN, teraz kosztuje koło 30, a komplet góra dół właśnie koło 50. Kalesony :rotfl: też kupię grena bo dla mnie jakość i działanie jest zadowalające. Chociaż jak pisałem droższe może lepsze - tego nie wiem.


Jeżdżę w takiej na crosie, gdzie pocenie się jest "trochę" większe niż w trasie i mogę ją szczerze polecić. Nie ma poczucia mokrej bielizny, po zdjęciu ciało jest w miarę suche i nie przepocone. Komfort noszenia jest dość wysoki.

pootietang
[Usunięty]
:
kupiłem niedawno GRENE GWT i prawde mówiąc za 60 zł nie spodziewałem się że cokolwiek daje taka bielizna ale pomyliłem się, jak dla mnie za tę cenę jest si.

:
tez mam grene. wydatek niemalze zadny a zawsze jakos komfort sie poprawia. w srednie temperatury bardzo fajnie sie jezdzi. w upal i tak sie spocilem ale nie czulem mokrych pleckow :)

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
Bartek_nt
[Usunięty]
:
Witam, chciałbym kupić bieliznę termoaktywną ale taką, która nie zatrzymuje ciepła, tylko taką żeby w upale nie czuć się jakbym wyszedł z jeziora.
Brubeck ma taką wersję cooler ale niestety narazie trochę za drogie jak dla mnie (około 300pln za komplet).
Grene z tego co widnieje w opisach raczej zatrzymuje ciepło ale niektórzy z Was napisali że i tak poprawia komfort w upalne dni, czy to prawda?
Jest tkanina coolmax (dupont) nie wiem może ma ktoś jakieś doświadczenie? Spotkałem się też z tkanina meryl skinlife ale też szukam potwierdzenia przez kogoś kto może tego używał. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Tomek_K.
[Usunięty]
:
Mam kilka koszulek z tkaniny Coolmax - jak dla mnie lipa, niby trochę lepiej niż w zwykłej koszulce, ale różnica niewielka.

Ja zbieram na Brubecka Coolera. ;)

Plaster
[Usunięty]
:
Prawda jest taka ze za prawdziwa bielizne termoaktywna trzeba wyjebac sporo siana!! Kilkaset zlotych za komplet :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.