Kamizelka odblaskowa
Odpowiedz do tematu

:
lukasW124 napisał/a:
ale chciałem żebym nie tylko ja skorzystał. Bo skoro cena jest dość wysoka to i jest z czego zejsc więc reszta forum by mogła skorzystać.

lukasW124 napisał/a:
studi, chyba coś mylisz albo ja nie rozumiem tego:
"" kamizelki motocyklowe przy takiej ilości byłyby w cenie 48,00pln netto/szt.
Koszt wysyłki kurierskiej to 15,00pln netto.""

chodzi mi o to właśnie, że niby niższa cena z powodu zamówienia 40 szt. a jak doliczysz VAT to wychodzi więcej niż na aukcji internetowej - to ja się pytam, gdzie ta taniość zakupu grupowego?

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Nie wiem jak Tobie ale mnie wychodzi 16 zł taniej, nie dyskutuje czy opłaci się czy nie ale tak mi wychodzi. Ta wysyłka to chyba za 40 sztuk a nie za każdą.. koszt całkowity - 68zł z wysyłką

:
Temat umarł, a zaczęło mnie zastawiać jakie wy ludziska macie podejście do kamizelki odblaskowej na moto. Obciach, czy jednak słuszny element garderoby?

Ja np jeżdżę zawsze jak jest ciemno, bądź mokro. Jak jadę w dalszą drogę również zakładam aby łatwiej mnie dostrzec.

:
Dla mnie najwazniejsze jest bezpieczenstwo. Wszystko co sprawia, ze jestesmy lepiej widoczni jest dla mnie dobrym pomyslem. Dlatego ja zawsze moim znajomym polecam kamizelki odblaskowe i kask w innym kolorze niz nasze ciuchy motocyklowe.

A czy to obciach? Niektorzy pewnie tak mysla, maja takie prawo. Ja mam to w d****.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
squarek napisał/a:
A czy to obciach? Niektorzy pewnie tak mysla, maja takie prawo. Ja mam to w d****.
Niektórzy uważają że wydawanie kasy na ciuchy to obciach, bo przecież można jeździć w klapkach i krótkich spodenkach :D

Ja kamizelkę zakładam na trasy i mi to odpowiada. Mając odpowiednie napisy i rękawy wiem że ludzie wypatrują mnie na drodze :D

:
Ja w mojej jeździłem zawsze :D ale białe bmw, biały kask, czarne ciuchy to tylko brakowało kamizelki "POLSKA" żeby ludzie myśleli że to glina :D nawet nie wiedziałem, że aż tyle ludzi na to się nabierze... no ale kamizelka spełniła swoją rolę. Chociaż na Moto w stylu GSa czy CBRki to raczej będę tylko na wieczory albo trasy zakładał :)

:
podobnie jak koledzy, latam w kamizelce głównie poza miastem.

:
Nigdy nie jeździłem w kamizelce, mam za to pomarańczowe pasy używane pod ziemią na kopalniach, bardzo dużo bardzo dobrego odblasku.

Zakładam tylko po zmroku w bardzo złych warunkach pogodowych, głównie poza sezonem jak mży, pada lub jest niewielka mgła.

A tak to jeżdżę bez, jakoś nigdy nie było z tego tytułu nieprzyjemności, po zmroku również pomimo częstego jeżdżenia w sportowej skórze ale takiej, która ma więcej odblasków od niejednej turystycznej kurtki.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Semy napisał/a:
Temat umarł, a zaczęło mnie zastawiać jakie wy ludziska macie podejście do kamizelki odblaskowej na moto. Obciach, czy jednak słuszny element garderoby?

Ja np jeżdżę zawsze jak jest ciemno, bądź mokro. Jak jadę w dalszą drogę również zakładam aby łatwiej mnie dostrzec.


Jeżdżę zawsze w pasie odblaskowym w trasie. Subiektywne odczucie jest takie, że puszkarze szybciej dostrzegają mnie w swoich lusterkach.
Co do wyglądu to g**no obchodzi mnie co myslą o mnie inni. Z resztą jakbym chciał się lansować to w pierwszej kolejności trzeba byłoby sprzedac GSa ;)


:
W tym roku przy okazji odświeżenia garderoby motocyklowej oprócz jasnej kurtki kupiłem także taki pas i osobiście bardziej mi się to podoba niż kamizelka. Zdecydowałem się na kupno po poprzednim sezonie gdzie dwa razy jadąc na forumowe imprezy (zlot w Żywcu i wrześniowe Ogonki ) puszki chciały mnie rozjechac :kwasny:



Jak dla mnie sama kamizelka to za mało, bo jak jeździmy na czarnych strzałach, ubrani w czarny kask i kombinezon, jest to tylko próba poprawy swojego poczucia bespieczenstwa.

:
dymny napisał/a:
odczucie jest takie, że puszkarze szybciej dostrzegają mnie w swoich lusterkach


czyli nie tylko ja mam takie odczucie, bo znacznie częściej ludzie zostawiają miejsce aby przejechać obok w korku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.