Kamizelka odblaskowa
Odpowiedz do tematu

:
i nic wiecej na temat
wiadomo lansu sie w niej nie zaliczy Zreszta Ci co pod McDonaldsa tylko zajezdzaja to i tak oświetlonymi ulicami w centrum jezdzą :]

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
matoshiba
[Usunięty]
:
Co do kamizelek to jak najbardziej ale muszą być troszkę inne niż te "samochodowe". Zapinane na zamek + pasek i bardziej przylegać do ciała znaczy do kurtki inaczej jazda a tak trzepocząca "szmata" bedzie utrudnieniem a nie pomocą.

:
matoshiba napisał/a:
inaczej jazda a tak trzepocząca "szmata" bedzie utrudnieniem a nie pomocą


albo to kolejny mit z tych że wszystkie auta z LPG wybuchają albo ja jestem taki gruby że na mnie to nie lata :P

jestem wielkim zwolennikiem kamizelek i bede do nich przekonywał kazdego


tu z ostatniego wyjazdu do Rostocku
godzina zrobienia zdjecia 19:42 (tak złapał aparat jasność) za chwile rozpęta sie wichura i deszcz ... Jazda po autostradzie jakieś 150 km do domu .. Jakoś psychicznie jestem spokojnieszy ....

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
matoshiba
[Usunięty]
:
Jestem jak najbardziej za kamizelkami ale jak założyłem zwykła samochodową to mi sie sama na tych rzepach rozpinała trzepotała i tylko utrudniała a wyglądało to tak jakbym założył żółta pelerynę i udawał Zorro na stalowym rumaku. kamizelki tak ale tylko te zapinane na zamek lub na pasy z klamra ;)
ps. chyba ze ja jestem za chudy i wszystko na mnie lata :rotfl:

kyu
[Usunięty]
:
Gdyby ktoś był zainteresowany to znalazłem taką kamizelkę (bynajmniej na moje oko ;) ) jak prezentowal leon

http://www.allegro.pl/ite...er_policja.html

confused
[Usunięty]
:
fajna ale 90zl to sporo jak za kamizelke.

kyu
[Usunięty]
:
confused
Wg mnie to prawie za darmo jak na rzecz, która może uratować życie,ale oczywiście również można kupić kamizelkę odblaskową za 15 pln w sklepie z artykułami BHP.

confused
[Usunięty]
:
wiadomo ze zycie jest najwazniejsze.
ale dla mnie 90zl akurat za taka rzecz to duzo.
mam kamizelke ale wlasnie tak jak mowisz kosztowala mnie 13zl.

to tak jakbym kupil kask za 2tys :) ( 1/3 wartosci motoru)

MZMaxi
[Usunięty]
:
Temat poruszany na wielu forach i zlotowych dyskusjach, w sumie nie podlega dyskusji.
Myślę, że kamizela odblaskowa pozwala nam "lepiej żyć" na drogach z dwóch powodów:
- jesteśmy na pewno dużo lepiej widoczni (docenia to każdy, kto nie robi tylko tras pod PizzaHut)
- przypominamy ewidentnie policję, co zdecydowanie wpływa na kulturę jazdy :) .

W zeszłym roku podczs rajdu po Pomorzu stanęliśmy w kilka moto na wylotówce z jakiegoś miasta. Długa prosta, a wszyscy, gdy tylko zauważali nas stojących na poboczu, natychmiast po hamplach i dalej przepisowo 50. Ale mieli małpie miny jak przejeżdżali obok nas. MY staliśmy z bananami na gębach mając niezły ubaw. Mam chyba gdzieś nawet fotki.
Pozdraw

:
kyu napisał/a:
Gdyby ktoś był zainteresowany to znalazłem taką kamizelkę (bynajmniej na moje oko ;) ) jak prezentowal leon

http://www.allegro.pl/ite...er_policja.html


To dokładnie taka sama kamizelka w jakich latamy po K-ku i jaką przedstawiłem wcześniej na fotkach. Zaczyna się targać przy 250km/h więc na GSie sprawdza się idealnie! Tak jak pisałem wcześniej - za swoją zapłaciłem "tylko" około 50 - 70zł, ale to była zorganizowana akcja Grupy Południe (mój podpis) związana z zakupem większej ilości w/w. Tak czy inaczej nie żałuję tego zakupu!


metalbeast
[Usunięty]
:
taka za 14zł jest łatwa do zmiętoszenia i wsadzenia do kieszeni, tankbaga, pod siodło.. gdziekolwiek. Ta droga wydaje się już spora obiętościowo. Ja ciągle sobie obiecuje że kupie taką tanią i bede woził, bo już mnie noc pare razy zastała i ciągle zapominam ;/
Przypomina mi się, kiedy jest potrzebna ;>

manek37
[Usunięty]
:
Kamizelka dobra rzecz zgadzam się bardziej jesteśmy widoczni, parę dni temu widziałem gościa na moto, który miał naszyte paski odblaskowe na kurtce, też to świetnie wyglądało i na pewno kierowcy samochodów szybciej zauważą motocyklistę oczywiście jak jest nauczony spoglądać w lusterka.

:
zainwestowalem w kamizelke ktora pokazal leon i rowniez polecam ;)

byc moze wygladam teraz jak parkingowy ale z pewnoscia jestem bardziej widoczny na drodze

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
panbodzio napisał/a:
byc moze wygladam teraz jak parkingowy

Parkingowy to co po najwyżej ma taką z markietu za 2 zł :P

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
panbodzio, czy może zamówiłeś to?
widzę że na tej aukcji jest kamizelka z białymi pasami i taka wygląda całkiem fajnie, gość pisze że można jescze dokonać doaolnego nadruku czy macie może jakiś pomysł? może jakaś promocja naszego forum? :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.