Allegro.pl - smieszne aukcje.
Odpowiedz do tematu

:
Ładna maszynka :) ;) który to rocznik?

pawulo40
Kondii
[Usunięty]
:
No ktoś miał fantazje, pierwszy raz widzę takie malowanie, nie wiem jak Wy, akurat Gumtree przeglądałem :P

GumTree

:
Jeżdżący nie kładziony. Biorę w ciemno!

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
Kondii
[Usunięty]
:
Do tego Tuning na całego! Niebieska kierownica i kierunki inne z przodu i inne z tyłu! Rewelacja! Ahh... Te spolerowane brzydkie dekielki od silnika, no bomba! No i na co komu osłonka na łańcuch?.. Do tego wszystko okraszone w czarnej ramie z 2007 roku!

Bym zapomniał, tylko 15,7k przebiegu ;)

:
Nie kładziony?
Jakbyś się _ANIOŁ_ rozmyślił to ja biere :rotfl:
Swoją drogą badziewie nie z tej ziemi ale pewnie ktoś to kupi bo u nas część społeczeństwa jeździ na dowodach a to przecież 2007 rocznik więc super motocykl.

Diesel21
[Usunięty]
:
no już nie przesadzajcie. piękny nie jest ale pomalować, zmienić kierunki i mozna smigać ;) pod warunkiem że mechanicznie jest ok a tego nie jesteśmy w stanie ocenić po zdjęciach ;)

:
Po opisie można już wywnioskować, że mało ktokolwiek przy nim robił. No i za te pieniądze to panie co można mieć :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Porządne i uczciwe Fki chodzą po minimum 7 tyś. a i tutaj nie dostaniemy ideała. Więc za 6500 to nie ma co się spodziewać cudów.

:
Diesel21 napisał/a:
no już nie przesadzajcie. piękny nie jest ale pomalować, zmienić kierunki i mozna smigać ;)

Tia i wewalić w to kolejny tysiąc :kwasny:
Nie o to chodzi. Poprostu widać że jakiś spaściony przez zwolennika wiejskiego tuningu. Nawet błotnik z tyłu obcięty. O przebiegu nawet nie wspominając. Jakby to był Niemiec z przebiegiem w papierach to jeszcze ale ten....
Do śmigania to można nawet za 4 tysie kupić GSa. Jak coś kosztuje 6,5 to jednak powinno wyglądać inaczej.

kello napisał/a:
Porządne i uczciwe Fki chodzą po minimum 7 tyś.

A po czym poznajesz że ta jest nieuczciwa? :)

Diesel21
[Usunięty]
:
no ten przebieg to faktycznie "nieco" podejrzany.
Tak jak by był za 5000 - 5500 to jeszcze by się opłacało żeby go pomalować.
Tak w kwestii wyglądu to jestem ciekawe w ogóle kto wymyślał te kolory :D

:
Hmmm ostatnio na sb był temat tarcz hamulcowych,a że byłem w dobrym humorze wszedłem na allegro i znalazłem pierwszy lepszy sklep gdzie sprezedają za ponad 200zł tarczę,która jest już poniżej minimum. Wyładowałem swój dobry humor na takim oto sprzedawcy i właśnie mi odpisał. Niezły ubaw :)

Cytat:

wiem ze tarcza ma mniej niz minimum ale bez problemu sie sprzeda.



Dnia Środa, 9 Kwietnia 2014 13:11 Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał(a)
Wiadomość od: Commonmen (104)
Strona z przedmiotem: Tarcza przód Suzuki GS 500 1990r-2008
Treść wiadomości
Jak mozecie sprzedawac tarcze ,ktora jest juz zuzyta i nadaje sie na smietnik na dodatek z gwarancja rozruchowa?? nie umiecie czytac jakie jest oznaczenie minimalnej grubosci na tarczy?? gratuluje!!


hyhy :rotfl:

:
minimum podaje producent! Polak ma swoje minimum :rotfl: :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
Też kiedyś do typa napisałam, to podobnie mi odpisał.
Walą nieświadomych ludzi w bambuko na każdym kroku.


Borek napisał/a:
Hmmm ostatnio na sb był temat tarcz hamulcowych,a że byłem w dobrym humorze wszedłem na allegro i znalazłem pierwszy lepszy sklep gdzie sprezedają za ponad 200zł tarczę,która jest już poniżej minimum. Wyładowałem swój dobry humor na takim oto sprzedawcy i właśnie mi odpisał. Niezły ubaw :)

Cytat:

wiem ze tarcza ma mniej niz minimum ale bez problemu sie sprzeda.



Dnia Środa, 9 Kwietnia 2014 13:11 Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał(a)
Wiadomość od: Commonmen (104)
Strona z przedmiotem: Tarcza przód Suzuki GS 500 1990r-2008
Treść wiadomości
Jak mozecie sprzedawac tarcze ,ktora jest juz zuzyta i nadaje sie na smietnik na dodatek z gwarancja rozruchowa?? nie umiecie czytac jakie jest oznaczenie minimalnej grubosci na tarczy?? gratuluje!!


hyhy :rotfl:

:
Wybierz Passata z przebiegiem jaki chcesz, my ci go ustawimy ;)
185000km -> http://allegro.pl/sliczny...4384642639.html
190000km -> http://allegro.pl/sliczny...4384670241.html
195000km -> http://allegro.pl/super-p...4384633411.html

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi, czepiasz się o marne 10tyś km :rotfl: :rotfl: :wstyd: jaka to różnica jak woz może mieć koło bańki przelotu :rotfl:

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.