Gmole/Crash pady
Odpowiedz do tematu

Cedi
[Usunięty]
:
Jasna sprawa ze gmole sa lepsze jak sa dobrze zamontowane tylko widzialem takie nado R1 na GS moze to ladnie wyglada ale jak mowisz nie dadza rady

:
juz mam gientarke do rur i za niedlugo zabieram sie za robienie gmoli;] chyba coś ala Breżniew :)

Cedi
[Usunięty]
:
Powodzenia i sukcesu

kikon18
[Usunięty]
:
[quote="Puzzel"]na fotkach mojego widać małe fabryczne gmole... do tego jeszcze były przykręcane rurki na boki że tworzyła się klatka na silnik...

mam takie pytanko do Ciebie :) czym malowałes kolanka od wydechów ? troche to pytanie nie pasujace do tematu za co przepraszam :) i jeszcze jedno pytanko, próbował ktoś wcisnąc opone 150/70/17 do GS ??

O malowaniu kolanek jest cały temat. Poszukaj. to samo o oponach. B

ZowA
[Usunięty]
:
Jak kupiłem moto zastanawiałem nad zakupem gmoli i stwierdziłem, ze są mi one niepotrzebne bo spokojnie jeżdze ale czasy sie zmieniają i predkość wzrasta ;) No i wczoraj sie potwierdził mój błąd. Lekka gleba na zakrecie i dekielek impulsatora przytarty. na szczęście nie pękł bo prędkość była znikoma ale cały cięzarmotoru oparł sie na tym dekielku, podnózku i tłumiku. I wlaśnie wtedy sie zaczołem zastanawiać czy jakbym wzmocnił podnózek to czy nie spelniałby w jakis sposób takiego Crash Pada??

FoX
[Usunięty]
:
jak dla kogos GS jest pierwszym dużym moto to gmole to podstawa :)

satrion
[Usunięty]
:
ja już kupiłem z gmolami ale podczas śmigania na gumie zaliczyłem szlifa i niestety gmole były bez wzmocnień poziomych i po baku troche lakier się zdarł ale bez wgnieceń. także jak gmole to z wzmocnieniami poziomymi

pootietang
[Usunięty]
:
gmol nie tylko silnik może ochronić ale czasem też stopy. mój sprzęcior na szczęście miał już gmole gdy go kupowałem ale jeśli ktoś nie ma to naprawdę polecam. jeśli ktoś jest z okolic poznania to w Buku jesk koleś co robi gmole i inne takie np stelarze pod kufry. muszę sobie przypomnieć adres jego stronki bo są tam fotki jak to wygląda.

Szeryf
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
juz mam gientarke do rur i za niedlugo zabieram sie za robienie gmoli;] chyba coś ala Breżniew :)


Chyba ala Mad Gyver :mrgreen:

:
no zobaczymy czy będziesz brechtał jak po zimie bede mial gmole :P :P :P :) :):)

:
ja kupiłem własnie na allegro

mocowanie w 3 punktach ...

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
cena ok 300 zł ? :)

:
nie cena 100 zl + 15 zł przesyłka

miałem tez nagrane za 50 zł ale pozdzierane
i za 40 zł ale jeden trzeba było pospawac

a te co wziałem bez niczego do założenia

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
no to fajne zapodaj fotki jak zamontujesz jak się prezentuje z maszyną :)

pootietang
[Usunięty]
:

jeśli ktoś się zastanawia czy warto gmole stosować to niech spróbuje sobie wyobrazić jak wyglądała by pokrywa bez gmola, ta jest tylko zakurzona.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.