Gmole/Crash pady
Odpowiedz do tematu

: Gmole/Crash pady
witam:) mam pytanie bo mysle nad zamontowaniem gmoli u siebie w suzuki.... nie wiem czy to by spelnialo taka sama role jak crash pady? ma ktos z was w moto jedno albo drugie? jaki jest koszt takich gmoli/crash padow? pozdrawiam ^^

Puzzel
[Usunięty]
:
na fotkach mojego widać małe fabryczne gmole... do tego jeszcze były przykręcane rurki na boki że tworzyła się klatka na silnik...


:
Ja mam w swoim gmole opasujace silnik z boku. Juz raz sie przydały. :oops:

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
A możesz zapodać zdjęcia jak to wyglada dokladniej? dokupiles je czy juz byly zamontowane przy kupnie?

:
[img]
Shot with Canon PowerShot S2 IS at 2007-08-02[/img]

[img]
Shot with Canon PowerShot S2 IS at 2007-08-02[/img]

Gmole były juz zamontowane gdy go kupiłem. Polecam wszystkim , nie koniecznie kupne. Mozna zrobic takie samemu lub u slusarza.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
kumkwatorius
[Usunięty]
:
Ja jestem już na etapie posiadania materiału, tylko czasu brak. Solidny pręt nierdzewny z gatunku 0H18N10T czyli z dodatkiem tytanu. Nie wiem czy mnie zima z tymi gmolami nie zastanie :(

Cedi
[Usunięty]
:
Ja widzialem takie craspady jakie montuje sie w R1 czy GSX-R (tzn grzybki) jak popatrzymy na zdjecie Breżniewa to z silnikiem to byly zamocowane na przednim mocowaniu silnika to najblizej przedniego kola.

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Powiem szczerze że crashpady w GSie to nie zdadzą egzaminu. Najpierw moto kładzie się właśnie na obudowie silnika i tak wysoko zamontowany pad w ogóle przed niczym nie uchroni. W przypadku tak zbudowanych naked'ów nic innego jak gmole.

P.S. Wciąż swoich nie zrobiłem

:x

:
wlasnie jak tak pooglądalem GSa to doszlem do tego samego wniosku:) te crash pady musialy by byc na jakims wyciegniku zeby coś dawaly... dlatego tez sobie sprawię gmole... sam sobie zespawam mysle ze mi sie uda i ze beda spelnialy swoja role:) Brzezniew a mam pytanie do czego przykrecane sa te Gmole u Ciebie z tylu? a silnikiem...

kumkwatorius
[Usunięty]
:
Już Ci odpowiadam - do tylnego mocowania silnika :)

Zajrzyj a będziesz wiedział :D

:
spoko zaraz to obadam bo akurat motorek był poza domem:)

Cedi
[Usunięty]
:
A tu jest link do takich crash padow o jakich wspominalem http://moto.allegro.pl/it...uki_gs_500.html

:
przeciez te wyciagniki musza byc dlugie strasznie zeby w GSie spelnialy swoja role.... czy ja wiem czy nie lepiej sobie gmole skombinowac...?

:
Taki crashpad załatwi sprawe tylko pod czas gleby na parkingu ale nie w czasie szlifu. Po prostu jest stanowczo za słaby , szczególnie w miejscu montażu do silnika/ ramy.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
Breżniew napisał/a:
Taki crashpad załatwi sprawe tylko pod czas gleby na parkingu ale nie w czasie szlifu. Po prostu jest stanowczo za słaby , szczególnie w miejscu montażu do silnika/ ramy.

a gmole chyba ochronią silnik podczas kazdej gleby?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.