Forumowe GADZETY
Odpowiedz do tematu

Turos
[Usunięty]
:
Nie wiedziałem gdzie umieścić taki temat za bardzo, a nie chciałem tworzyć nowego więc wpiszę to tutaj:
Czy może myśleliście o ramkach pod tablice rej.? Z logo forum i adresem? Ktoś może już coś podobnego robił?

:
Ja mam z napisem Suzuki ...
Ale jak by był z napisem Suzuki i ksywką a pod spodem adres strony ...
Chociaż ja wiem :niepewny: ?
Mogło by być logo strony ( to z niebieskim S) i ksywka to by wyglądało też oryginalnie :D

GeoGri
Turos
[Usunięty]
:
No właśnie, a taka ramka to promocja forum. Podpytam znajomych, może oni już coś takiego załatwiali. W razie czego napiszę.

:
Wydaje mi się jeżeli cena była by "przystępna" - to chętni by się znaleźli (sam jestem zainteresowany) a co dalej ktos musi się takiej inicjatywy podjąć. Tak jak np. z naklejkami.

Turos
[Usunięty]
:
Chętnie bym się podjął, ale na obecną chwilę poszukuję GS-a dla siebie :) może jak już znajdę to wtedy. Na obecną chwilę nawet nie wiem ile to "przystępna" cena :P

demot
[Usunięty]
:
Z ramki łatwiej zwinąć tablicę i łatwiej zgubić :)

:
moj kolega robil u jakiegos typa z allegro za grosze tablice z wlasnym napisem. postaram sie wrzucic jego namiary

EDIT sprzedawca z allegro http://allegro.pl/sklep/69748_hustla-online-sklep
koszt 1szt 15zl

notabene sam tez nie jestem zwolennikiem ramek

Ostatnio zmieniony przez panbodzio Pon 04 Cze, 2012, w całości zmieniany 1 raz
http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
właśnie straciłem tablicę, wyleciała z ramki. To plastikowe badziewie co się wciska puściło. To już 2 raz tak tracę tablicę. Ramkom mówię zdecydowanie NIE.

:
To moje 2gie moto i w obu nie miałem tych ramek - 0 problemu z tablicą, też nie polecam tych plasticzków :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
ja po poprzednim właścicielu mam tak że tablica wciśnięta w ramkę i całość przykręcona na śruby. ale w nowym moto zrezygnowałem z zakupu ramki i tylko przykręciłem.

EDIT:
a jakby ktoś chciał mieć swój nick to można zamówić tabliczkę u nich: http://www.tabal.com.pl/ zamawialiśmy takie na lokalnym forum. jak firma się wyrobi to na zlocie będę miał taką tabliczkę więc będzie można obejrzeć.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
A mi szkoda było wiercić dziury w tablicy i wydaje mi się że estetyczniej wygląda w ramce...
Tak więc tablice mam w ramce, żeby nie wyleciała to ten plasticzek mały który ją trzyma zgrzałem takim pistoletem na klej w takich laskach. Zgrzanej części nie widać , jest estetycznie a jak będzie trzeba wyjąć tablice ( przy wymianie na inną lub przy sprzedaży moto ) to się plastik potłucze.
Przynajmniej Mi się podoba i nie wyleci:P.

GeoGri
:
Ja w poprzednim motocyklu miałem przykręconą na śrubach. Obecnie w kocie mam tablicę w ramce z tego względu, że pod nią mam oliwiarkę do łańcucha. Wydaje mi się, że jak ramka jest dobrze wykonana i zamontowana to nie powinna blacha wypaść.

janus19
[Usunięty]
:
Biczuję się jeśli była taka propozycja: Opaski odblaskowe / fluorescencyjne na łapę, nogę z logiem forum? Widziałem takie opaski i to bardzo dobra sprawa, stajemy się na drodze widoczniejsi a przy okazji promujemy nasze forum :P Co wy na to?

:
kto był na zlocie na mazurach dostał taką opaskę na pamiątkę.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Każdy uczestnik V zlotu taką ma ;) Może za rok znowu będą.

XR&XR&FE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.