chwale sie:D
Odpowiedz do tematu

pootietang
[Usunięty]
: chwalę się:D
moje pierwsze moto, rocznik 96 kupiona w tym roku za całkiem dobre pieniądze, obecnie z założoną szybką i kilkoma ryskami musi czekać do następnego sezonu :(




jankees
[Usunięty]
:
No no fajnie wyglada w tych kolorkach.

:
nio bardzo mi sie podoba fajny kolorystycznie:) i wkoncu ktos z podobnym kolorem ramy do mojej:) felgi tez ladniutko sie komponują chyba sobie pod kolor ramy machne w swoim:) pozdrawiam!:)

Szeryf
[Usunięty]
:
B ładny kolor, gratuluje wyboru.

cygan
[Usunięty]
:
Piekny.Naprawde nie ma się do czego przyczepić.

kikon18
[Usunięty]
:
Widać że dbano o niego, kolorek bardzo mi sie podoba, zreszta czerwony to mój ulubiony :D

:
nioo zadbany to fakt

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
CincinCM
[Usunięty]
:
Ładny motorek:) Kolory prawie identyczne do kolorów mojego moto tylko masz ramę ciemniejszą:D

:
a powiedz jedno... łatwo jest GSa wtargrać na stopke centralną? ja ją miałem krzywą i musialem odkrecic do spawania... i nigdy GSa nie stawialem na tą stopkę tylko zawsze na bok...

jakubgs
[Usunięty]
:
gs ma tak skonstrulowana stopka ze latwiej sie go stawia nic komarka albo cezet 175 czy wsk

pootietang
[Usunięty]
:
Grzechu16 napisał/a:
a powiedz jedno... łatwo jest GSa wtargrać na stopke centralną? ja ją miałem krzywą i musialem odkrecic do spawania... i nigdy GSa nie stawialem na tą stopkę tylko zawsze na bok...


jak kupiłem gs'a z racji że nie miałem wcześniej styczności z moto miałem wieelki problem żeby go ustawić na centralną, nawet raz go położyłem na glebę bo mi go przeważyło na prawą stronę gdy kombinowałem :oops: :oops: :oops: jak mi kumpel pokazał jak się używa centralnej stopki to zwariowałem jakie to proste, gs po prostu sam wskakuje na centralną :lol: :lol:
TYLKO SIĘ NIE ŚMIAĆ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eve500
[Usunięty]
:
pootietang----ZDRADZ MI JAK GS WSKAKUJE SAM NA CENTRALNĄ BO JA MAM Z TYM PROBLEM.
Tzn jakoś go tam wyszarpie ale jestem niska (164) i nie mam tyle siły żeby sie z nim mocować.Jak to sie robi ?? z góry dzięki :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
opuszczasz nogą tą stopkę aż dotknie podłoża, tam jest takie miejsce na buta, stajesz na tym całym ciężarem (nie bój się, wtedy na bok nie poleci) i ja z tyłu pod plastikiem za ramę łapię i wskakuje sam :D

eve500
[Usunięty]
:
hmm tak też właśnie robie.sama juz nie wiem.lekka raczej nie jestem :)
jak juz stane na niej i nie potrafi mi właśnie podskoczyc ,
musze gsiczc troszkę pomóc.
ale skoro robie tak jak wy tzn ze to kwestia czasu i wprawy :)

michal_elwuo
[Usunięty]
:
z tyłu na wysokości zamka od kanapy, albo i dalej złap za taką okragłą rurkę i szrpnij ten tył do góry ;) samo wskoczy :) sam nie umiałem, ale mi poprzedni właściciel pokazał i po kilku razach się nauczyłem :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.