Gmole
Odpowiedz do tematu

jakubgs
[Usunięty]
: Gmole
chcialbym sie dowiedziec czy ktos juz probowal sam z czegos robic gmole do GS i czy ma jakies wymiary bo troche duzo wydac tyle kasy na nowe lub uzywane

:
no wlasnie kupowac sie bardzo nie oplaca (jesli masz mozliwosc zrobic)... ja sie bede bral za niedlugo za to ale narazie czasu nie ma wogole:) i tak to odkladam jakos... hmm mam taki plan zeby z druciku mniej wiecej kształt obrać potem coś dokladniej obmierzyć żeby spasowalo... mam już gientarke do rur i migomat takze sprzet jest...

FoX
[Usunięty]
: Re: Gmole
jakubgs napisał/a:
chcialbym sie dowiedziec czy ktos juz probowal sam z czegos robic gmole do GS i czy ma jakies wymiary bo troche duzo wydac tyle kasy na nowe lub uzywane


był ten temat już ruszany... Trzeba kupić i najlepiej pełne gmole... one najlepiej chronia silnik. Robienie samemu to koszt o niewiele tańszy, a na pewno w mniejszym stopniu zdadza egzamin, niż te robione fab. do GSa

:
http://www.moto-akcesoria...roducts_id=5484

A jak widzicie takie gmole w GS-ie?

:
hmm mi sie podobaja... ja wlasnie zamierzam sie za to wziasc za niedlugo (ehh giętarka leży pożyczona trzeba wkoncu sie wziasc do roboty) iii chyba podobny kształt sprobuje skleić xD

tomek_187
[Usunięty]
:
Bardzo fajne, ale cena troche nie tego... :) Moze tez kiedys pokombinuje, żeby cos zrobić. Grzechu, jak cos zaczniesz majstrować to daj znać, jak prace przebiegają :)

:
narazie sobie tak wstępnie kształt ułożyłem i jak to będzie wyglądało to mocowanie... chyba zdecyduje sie tak jak wczesniej pisalem na takie mocowane w 3 miejscach... a myslalem tez nad takimi tylko na przód.

TUCIO
[Usunięty]
:
a mi udało się zakupić z allegro za 150 zł

kryha25
[Usunięty]
:
Na moje oko lepiej wygladają niz te mocowane w trzech punktach. Mam rację Tucio? :lol:

TUCIO
[Usunięty]
:
a noo :D mi też te bardziej się podobają i dlatego kupilem gdyż była okazja :) [przynajmniej tak mi sie wydaje]

pootietang
[Usunięty]
:
jak ktoś jest z wielkopolski to może zajrzeć na duh.pl , gość robi stelaże i gmole. nie ma chyba akurat gotowych gmoli do gs'a ale może zrobić bez problemu.

:
hubertgontarz napisał/a:
http://www.moto-akcesoria.pl/product_info.php?products_id=5484

A jak widzicie takie gmole w GS-ie?


Ja mam takie w swoim i 2 razy sie przydały. Na pewno lepsze od tych co kupił Tucio ponieważ najwięcej chroni ta pozioma rurka. Na niej przy upadku absorbuje sie cała siła . Lepsze są jednak czarne bo w razie czego mozna pomalować a chromowane bedą brzydko wygladac . koszt ponownego chromowania byłby zbyt duzy.
Cena tylko zbyt wysoka. Szukaj używanych lub dorób.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
hmm jak by Breżniew nie napisal to chyba poszedl bym na łatwizne i wziął sie za robienie takich z dwoma mocowaniami... ale chyba jednak sie pofatyguje i zrobie takie wieksze, faktycznie moze sie przydac... aaa Twoja Zuzia Brezniew juz lezala na boku ?

:
To było zaraz po zakupie. Upadek w garazu . Przewazyło mi na stronę prawa i nie dałem rady utrzymac. Na szczęści bez ofiar poza rysami na gmolu.
Drugi raz dałem sie przejechac gosciowi. Skończyło się obrysowanym gmolem , szkłem kierunku i obudową lusterka. Bez gmoli były by uszkodzenia silnika .

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
kikon18
[Usunięty]
:
ja kurcze nie mam gmoli, bede musiał coś pokombinować bo motocyklista ze mnie jeszczej akiśdoświdczony nie jest i moge szybko slizga zaliczyć bo czasami mnie nosi żeby wejsc szybciej w zakręt :d gdzies chyba widziałem tutaj na forum wymiary takich gmoli wiec bedzie łatwiej zrobic, zwłaszcze że gientarka w domku jest :d

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.