Najdrozszy samochod na allegro:)
Odpowiedz do tematu

molu
[Usunięty]
: Aukcja
http://allegro.pl/item392...uma_gsx750.html
:rotfl:

:
"a plakiem jebie na pol kilometra." buhahaha ale się uśmiałem jak to czytałem :D

Proxa
[Usunięty]
:
dobra aukcja :D podoba mi sie :D ja nie jestem albanczyk zeby sie targowac hahahaha i jade do libanu :D

jankees
[Usunięty]
:
Dobre dobre :rotfl:

:
plakiem?

ogolnie, brac w ciemno :P

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
FighteR-600
[Usunięty]
:
Takie aukcje allegro powinno usuwać z miejsca... Co za idiota pisał ten opis, coś o Albani, coś że opony do 2017 starczą... Ten kto kupi ten motor jest "dziwny". Porażka :zdegustowany:

:
nie no Fighter wydaje mi się, że to miało mieć charakter żartobliwy i bardziej 4fun, przypuszczam, że kolo nie ma takiego motocykla no albo nie zależy mu na sprzedaży i tak sobie go wystawił. Ale niektóre opisy na prawdę są mega na allegro, ludzie mają wyobraźnię i poczucie humoru hehe ^^

:
FighteR-600,
No co ty :D Przecież to z jajem było napisane, naśladując ton wielu autentycznych aukcji z allegro.
A prawdziwy opis to są ostatnie zdania

:
He, he, uśmiałem się! Chyba tak jak Grzechu pisze: sparodiował większość opisów do aukcji i raczej nie zależy mu na szybkiej sprzedaży.

Może się wściekł, bo sam chce kupić motocykl, a w każdym opisie na allegro mały przebieg, dobre gumy, pierwszy właściciel w Polsce, w Niemczech też jeden - starsza niepaląca kobieta najczęściej (w rzeczywistości szkoła jazdy :hyhy: ), itp, a w realu kupa złomu. Albo wcześniej dawał normalne ogłoszenia i wszyscy którzy dzwonili porównywali jego opis do innych wyidealizowanych. Różnie mogło być.

:
najbardziej rozbrajający jest tekst z przebiegiem, można cofnąć, dołożyć kilka kilometrów klient nasz pan hehehehe tutaj się uśmiałem :D

FighteR-600
[Usunięty]
:
No dobra może troszke za bardzo wziąłem ten opis do siebie... Teraz jak to czytam to nawet jest to śmieszne... ;)

alesklar
[Usunięty]
:
a może zadzwoni ktoś pod numer to się dowiemy więcej szczegółów, hehe :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Shadow
[Usunięty]
:
no na kilosa widac ze jaja pisze xD "przebieg mozna zmniejszyc lub zwiekszyc, klient nasz pan" :rotfl: :rotfl:

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Mi najbardziej podobał się motyw z książką serwisową :D Muszą ze szwagrem uzupełnic :P

: Najdrozszy samochod na allegro:)
http://moto.allegro.pl/it...z_stan_bdb.html

1mln zlotych patrzcie i podziwiajcie :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.