Kurtka na motocykl
Odpowiedz do tematu

Osa89
[Usunięty]
:
On twierdzi ,że te droższe to mają 2 warstwy skóry ,a pomiedzynimi jest jeszcze jakiś materiał czy coś :P

cosinus
[Usunięty]
:
Czy ktoś ma jakieś zdanie co do takich producentów (np. kurtek) jak Mstyle i Adrenaline ?
Cenowo to są dość tanie marki ...

mr0zd
[Usunięty]
:
Słyszałem że Adrenaline dopiero wchodzi na rynek, rewelacji nie ma, ale jak na tą cenę to źle nie jest, o Mstyle nie słyszałem

kukaszr
[Usunięty]
:
ja dzis kupiłem świat motocykli i był tam katalog InterMotors Eleganckie kurtki motocyklowe zaczynają się od 209 złotych!!

:
adrenaline=utika ;)

pozdrawiam- Juli(an)
:
http://moto.allegro.pl/it...elec_rabka.html

bardzo dobra cena:) 120 zl taniej niz normalnie...

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
nie wiem na którym forum o tym czytałem. Jeżeli było to tutaj - to sorki.
Aktualnie jest wyprzedaż w Inter Moto. Warto zobaczyć ceny :hyhy:
Wyprzedaż

kukaszr
[Usunięty]
:
k2 napisał/a:
nie wiem na którym forum o tym czytałem. Jeżeli było to tutaj - to sorki.
Aktualnie jest wyprzedaż w Inter Moto. Warto zobaczyć ceny :hyhy:
Wyprzedaż


mi własnie o ten katalog chodziło :)

:
ulala. troszkę mozna zaoszczedzić.. sam zółwik 60% z groszem ceny wyjsciowej..
rekawice tez w cenach ponad -30%..

pozdrawiam- Juli(an)
mr0zd
[Usunięty]
:
Większość z tego katalogu jest już nieaktualna, albo są same rozmiary XS albo XXL, radzę się upewnić czy aby na pewno kupujemy dobry rozmiar i interesujący nas kolor, bo z tym też jest różnie

:
ja bym sie tak nie zachwycal w wiekszosci ceny pewnie podniesli a potem przecenili... patrzylem na allegro kilka artykuluw to ceny takie same :] Aczkolwiek jakas oszczednosc jest trzeba przyznac.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Podkopnik napisał/a:
ja bym sie tak nie zachwycal w wiekszosci ceny pewnie podniesli a potem przecenili...

dlatego podałem 2 przykłady sprawdzone ;)

pozdrawiam- Juli(an)
kukaszr
[Usunięty]
:
no napewno kaski są przecenione, bo jest tam mds który kupiłem w lato za 260zł a teraz jest za 190 ;-)

:
Co do tej wyprzedaży - byłem dzisiaj się pytać o Utikę Shark - mają na magazynie dużo tego jeszcze, cena dość przyzwoita (z chyba 480 na 219).
A co do przecen - proponuję sprawdzić spodnie - jakieś widziałem przecenione do ~30% ich starej ceny :]

:
Cytat:
Co do tej wyprzedaży - byłem dzisiaj się pytać o Utikę Shark - mają na magazynie dużo tego jeszcze

Hm, dziwne, dzwoniłem do nich dzisiaj i powiedzieli że nie ma już tej wyprzedaży...

chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :przestraszony: :szok:
__________
Gs500E>Honda Transalp xl600
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.