Witam Wszystkich Serdecznie
Odpowiedz do tematu

adwent
[Usunięty]
: Witam Wszystkich Serdecznie
mam na imię Michał, 33 lata i kupiłem właśnie 1szy motor- gs500f - nówkę z salonu w Łodzi - kombinuję właśnie jakiś transport żeby ją z tamtąd przywieźć do wawy.
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

:
Witam ze śląska;] uuu nóweczka z salonu^^ to musi być piękność:) jakie malowanie? jakies foty juz są? i ile kosztuje taka przyjemnosc z salonu? pozdro!

jakubgs
[Usunięty]
:
nowka peawni cos kolo 18 tys ale naked naj ladniejszy

CincinCM
[Usunięty]
:
Witam, to gratuluje zakupu. A czy Gs500f to naked?? Bo mi sie wydaje że chyba już nie??

adwent
[Usunięty]
:
będzie wyglądał dokładnie tak: http://www.suzuki-moto.pl...07street_gs500f
Biało-niebieski. Wygląda mi to tak troszkę festyniarsko, czarno szary byłby znacznie bardziej elegancki, za to o wiele mniej widoczny. Jako, że jest to mój pierwszy motor więc trochę się boję - myślę, że czarnego o wiele łatwiej nie zauważyć dlatego zdecydowałem się na festyniarski biało- niebieski :wink: . Kosztował mnie dokładnie 17500 pln. Nie znam się jeszcze zbyt dobrze na motorach- całe zycie jeżdżę samochodem i rowerami- ale myślę, że faktycznie nie jest to naked - jest obudowany w plastiki.

jakubgs
[Usunięty]
:
a nie lepiej bylo za 17 tys kupic sobie co innego uzywanego

adwent
[Usunięty]
:
Nie jestem dobrym, w zasadzie żadnym, mechanikiem - zawsze gdy kupowałem używany samochód ładowałem się w bagno :? , nie chciałem aby tak było z motorem. Mam złe doświadczenia co do używek. Znajomy kupował samochód- pojechaliśmy go sprawdzić w serwisie i wyszło że niby ok, za jakiś czas okazało się że to złom który trzyma się tylko na lakierze, masa własnych przeróbek utrudniających pracę mechaników itd. Postanowiłem więc kupić nówkę- ceny motorów są na szczęście niższe od samochodów :D . Poza tym bardzo lubię rzeczy nowe- nie dotykane przez innych, gdy ja jestem pierwszym właścicielem i czuję się bezpieczniej znając historię swojego motoru - zwłaszcza, że to mój pierwszy motor i kompletnie nie mam doświadczenia. W samochodzie wiem na jakie odgłosy w pracy silnika, zawieszenia zwrócić uwagę podczas jazdy, co może sugerować, że sprzęt odmówi posłuszeństwa lub jest po prostu niebezpieczne - jeśli chodzi o motor to jestem maksymalnie zielonym jabłuszkiem

:
jakubgs napisał/a:
a nie lepiej bylo za 17 tys kupic sobie co innego uzywanego


nie czepiaj sie jak sie ma kase to czemu by sobie na nówke nie pozwolic?:)

w takim razie udanych i bezpiecznych pierwszych kilometrów na dwóch kołach życze ! ^^

kikon18
[Usunięty]
:
Witam nowego forumowicza :) Piekny Gs ale jak ja bym miał 17 kawałków to kupiłbym bym sobie Honde 600 CBR f4... moje marzenie :D Bedziesz miał w wresij zablokowanej czy z pełną mocą ??

adwent
[Usunięty]
:
Grzechu16 dzięki za zrozumienie mojej dziwnej decyzji :wink: (wszyscy dookoła, łącznie z tym znajomym co, się naciął na używany samochód mówili mi abym brał używkę) a ja po prostu lubię nówki i tyle. Nawet mi nie przyszło do głowy, że mógł by być zablokowany - bo niby czemu? 48 KM i tak nie powala więc co tu jeszcze dławić :D

jankees
[Usunięty]
:
Witaj kolego no nie wiem czy te 48 kucy cie nie powali jak wcześniej nie smigałes czesto na moto , fajny sprzęciorek ,a gdzie kupiłes na włókniarzy w salonie suzuki?? jak nie masz transportu to za 450 złociszy moge ci go przewieść do wawki lawetą.

adwent
[Usunięty]
:
Dzięki jankees - będę na nim jechał do wawki. Tak, jak się domyśliłeś moto kupiłem w MM Rider na Włókniarzy. W piatek wróciłem z urlopu, podczas którego nawypożyczałem się różnych motorów (najmocniejsze były 650siątki) więc nie sądzę by te 48 kucy mnie jakoś zadziwiło - choć chciałbym oczywiście :D . Na motorze zaczynam dopiero jeździć. 15 lat temu zdałem sam egzamin (bez żadnych jazd wcześniej) na starym zdezelowanym komarze, gdzie wystarczyło wrzucić 1 bieg i sam delikatnie ruszał bez puszczania sprzęgła. Egzamin polegał na przejechaniu 1 ósemki + oczywiście teoretyczny. Był prezentem-bonusem od kierownika za dobre sprawowanie na obozie na prawko kat B (kiedyś takie obozy na prawko dla młodzieży-dzieciaków wojskowych organizowali a mój ojciec był w wojsku). Od tego czasu nie siedziałem na motorze. Teraz przed wyjazdem na urlop postanowiłem wziąć kilka lekcji jazd doszkalających bo chciałem wypożyczać skuter - i tak się wciągnąłem, że szybko podjąłem decyzję o zakupie motoru- a na Rodos zamiast na skuterach śmigałem juz na motorach 8)

:
adwent gratulacje i witam na forum

tez uwazam że jezeli Cie stac i nie palnujesz zmieniac moto po roku to zakup jak najbardziej uzasadniony
teraz jeszcze porzadne ciuszki kask buty i mozesz smigać

czy z okazji konca sezonu nie chcieli dac zadnego rabatu

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
adwent
[Usunięty]
:
niestety nic nie dali. Jako, że motorek nie będzie już produkowany więc nie wykłocałem się za bardzo- cieszę się, że w ogóle udało mi się go kupić :) właśnie siedzę w necie i szukam jakichś łaszków :D

cygan
[Usunięty]
:
Witaj adwent.
Fajna ksywka. :wink:
Nareszcie miła odmiana.Pojawiło się coś nowego i tu mam na myśli nie tylko klubowicza :D .
Gratuluje zakupu.
Tylko lać i jechać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.