Okolokominowe latanie...
Odpowiedz do tematu

matoshiba
[Usunięty]
:
Tomek, co do jakiegoś nocnego wypadu nad morze to trzeba będzie tak kiedyś zrobic. W zimowe wieczory takie mysli własnie przychodza :D

:
No fakt, gdy śnieg za oknem to robi się plany.Przyznam się, że ostatnio odczuwam niepokój przed nocną jazdą.Pod koniec listopada, podczas wieczornego powrotu do domu tuż przedemną wybiegło stado dzików.Byłem już przekonany, że tym razem będzie buba.
Na szczęście mój anioł stróż nie zamierzał jeszcze przechodzić na emeryturkę.

[ Dodano: Pią 15 Sty, 2010 ]
Właśnie kupiłem najnowszy numer "Motocykla".W dziale turystyka jest relacja z wyprawy w Alpy.Jednym z uczestników oraz autorem niektórych zdjęć jest "nasz" RomanS.

:
czekam na odwilż i trzynastkę, trza zakupić nowego laczka...

wiatru szum, morza śpiew...
:
U mnie przedni laczek czeka na wymianę, ale obawiam się, że zima potrwa do kwietnia.

:
moim jestem zdziwiony bo dopiero 10000 km popękała w bieżniku, poprzedniego wymieniłem przy stanie 20000 km i teraz jeszcze syn na nim jeździ. Reklamacja na podstawie kwitka o rozmiarach 2x5 cm, którego chyba nie znajdę i jeszcze co mnie wk-iło, zakupiony w najdroższym sklepie w Polsce za 520 zł (frycowe?) jak to mówią głupi ma szczęście, albo nieszczęścia chodzą parami :(

wiatru szum, morza śpiew...
:
Pod koniec sezonu odkryłem, że przednia opona została wyprodukowana w 1997r.
Bieżnik ma jeszcze 2.5 mm głębokości i co dziwne żadnych pęknięć nie stwierdziłem.
Nie chce mi się wierzyć aby ta opona była na motocyklu od nowości.

P.S. Czasami trzeba zapłacić frycowe ( niestety ) ;)

:
rocznik starej oponki 2007 40 tydzień, ale jest już nowa więc jest nadzieja na udany sezon :)

wiatru szum, morza śpiew...
matoshiba
[Usunięty]
:
W kuj-pm to chyba wszyscy mają przedlie laczki do wymiany , moja aż piszczy o wymiane ale na pierwszym miejscu napęd.

:
21 marca dwie imprezy Jajcarnia pod gdańsk ew. zamek za toruniem... zobaczymy jaka pogoda.

wiatru szum, morza śpiew...
:
romanS wybierasz sie do Radzynia Chelminskiego w nd? lub ktos inny z forum?

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
... że się tak spytam, a co jest w niedziele w Radzyniu Chełmińskim ?
To ten zamek za Toruniem, o którym wspominał RomanS ?
Nazwałbym go bardzie pod Grudziądzem niż za Toruniem, na ale jak zwał tak zwał.
Ja osobiście w weekend pracuję, ale jeśli ktoś będzie w okolicy to zapraszam na kawę do Grudziądza.

:
ktos chetny na swiateczo-popoludniowe smiganie z okolic torunia/inowroclawia?

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
yasko
[Usunięty]
:
Może wątek nie do końca odpowiedni, ale zaryzykuję.
Czeka mnie przegląd przy 12 tyś. Gdzie mogę zrobić to dobrze w Bydgoszczy. Chcę aby było zrobione porządnie, niekoniecznie najtańszym kosztem. Może warto jechać do Suzuki w Toruniu? Dodam, że moto ma 6 lat.

:
yasko ja serwisuje gs-a w altermotors na podolskiej w bydgoszczy. co do jakosci wykonywanych napraw/serwisow nie mam zastrzezen natomiast gorzej u nich z terminami...

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
edariusz
[Usunięty]
:
Witam! Od jakiegoś miesiąca mam GS-a i śmigam po okolicy Torunia, nie mam żadnych kumpli na motocyklach, także jeżdżę sam. Może ktoś chciałby kiedyś polatać w 2? Z tym że zaznaczam, że na moto jak narazie nakręciłem ok 1200km. także żaden ze mnie demon prędkości i zakrętów po 140km\h :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.