Okolokominowe latanie...
Odpowiedz do tematu

Infanati
[Usunięty]
:
Z tego co widzę po prognozie, to miało być ładnie, a będzie dupiaście :/

W sumie poniedziałek ma być ładny, ale ja wątpię, żebym dała radę... A potem ma być deszcz ze śniegiem i znów zimno :zdegustowany:

Bez sensu... chyba poczekamy jeszcze z tydzień :(

matoshiba
[Usunięty]
:
Ja dziś 40 mil pyknąłem ale nic ciekawego gdy ma się zwykłe spodnie i kurtke skórzana po której woda cieknie wiadomo gdzie :) moto ciągnie ładnie ale gaxniki trzeba wyregulować bo obroty trochę skaczą a poza tym to jeszcze trzeba porobić sporo rzeczy> Dla mnie termin przyszło tygodniowy jak najbardziej :)

Infanati
[Usunięty]
:
matoshiba napisał/a:
nic ciekawego gdy ma się zwykłe spodnie i kurtke skórzana po której woda cieknie wiadomo gdzie


No to się nie dziwię, że czekasz na większe ciepełko ;)

89kubul
[Usunięty]
:
no to do za tydzień::D

matoshiba
[Usunięty]
:
Pogoda nawala i ten week też stoi pod znakiem zapytania ;/

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2009 ]
ja dziś nawinełem 60 mil :) jutro tez pewnie będe latał :) A dziśsię miło zaskoczyłem sprzęt pali ok 7.2 litra na 100 wiec jest ok :) Wysokie obroty zimno stare filtry i olej i bez synchro. Dziś wymieniam olej i filtry a w tyg synchro wiec spalanie powinno spaść :) Mysle że teraz się nie spotkamy ale proponuje już nastepna sobote ok godziny 17 w toruniu na wieczorkowe latanie :) jakies propozycje ? Zmiany godziny ?

[ Dodano: Nie 22 Mar, 2009 ]
Przyznać się kto dziś jeździł Gs-em po Toruniu ?

Infanati
[Usunięty]
:
Dziś ktoś wyprowadza moto na spacer?? :hyhy:

matt87
[Usunięty]
:
Dzisiaj przyszedł czas na spędzenie dnia wolnego z Suzi :) no i latanie po Bydgoszczy :rotfl:

Infanati
[Usunięty]
:
No to miłego latania ;)

Ze mną nikt nie chciał pośmigać, więc moto stoi dalej... :zalamany:

89kubul
[Usunięty]
:
dziś na moto??
ja już frówam , jak coś to 516729668 .

Infanati
[Usunięty]
:
No i klops... :kwasny:

Miałam kurs z mamuśką do banku i dopiero wróciłam... teraz już za późno... :zdegustowany:

Ale numer zapiszę, to może się wkrótce uda ;) :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
Sobota godzina ok 13 - 14 Toruń - pogoda ma byc dobra wiec troszkę można polatać i ogólnie poznać się bliżej niż forum. 89kubul z tego co wiem jest wstępnie chetny ja tez może ktoś jeszcze sie przyłączy? dokładne miejsce spotkania ustalimy razem :)
500185894 to mój nr tel jakby coś :)

Infanati
[Usunięty]
:
No zobaczę co się da zrobić, ale nie obiecuję, że się stawię :zalamany:

Dajcie tu znać, jakby co, gdzie dokładnie :hyhy:

matoshiba
[Usunięty]
:
Prosta sprawa jak nie będziesz na spotkaniu to spotkanie przyjedzie do Ciebie :D

Infanati
[Usunięty]
:
Oooo :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Propozycja?? :oczami: Hie hie dajcie znać ;)

89kubul
[Usunięty]
:
dziś pośmigałem chwile na moto i było fajno:D:D testowałem rekawice i pas nerkowy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.