Promowanie forum
Odpowiedz do tematu

WojtekR1978
[Usunięty]
:
Ta ja też już mam i muszę przyznać, że naprwdę są świetne. W wolnej chwili wrzucam na kurtkę i czekać do wiosny.

Aikikai
[Usunięty]
:
Jestem ciekaw, czy do reszty też już doszły? :) Mam tu na myśli Cygana, Capriego, i Cezarka W dalszym ciagu czekam na wpłatę rudiego.

capri
[Usunięty]
:
Ja jeszcze nie mam :) do mnie zawsze przesyłki ida jak na Syberię :)

:
Witam wszystkich! przepraszam bardzo za moja dluga nieobecnosc ale... no taki burzliwy okres strasznie i wogole... wczoraj doszla mi naszywka i musze powiedzieć mega wykonanie i ogolnie całość poprostu nie spodziewalem sie takiego efektu... Akikai mysle ze wybaczysz mi pieniążki oczywiscie przesle dzisiaj najpóźniej jutro!!!! przepraszam za opoznienie i klopoty! juz obiecuje bede na forum jak zawsze tzn codziennie:) pozdrawiam ekipe

jankees
[Usunięty]
:
Ooooooooo wrocił nasz zaginiony hehe.

:
kurde no tak jakos wyszlo ze sie stracilem hehe:P ale przeciez jak by król umarł to by przed śmiercią przekazał komuś innemu władze.... (nad forum) hehe :) pozdro!

capri
[Usunięty]
:
Mam naszywki, efekt naprawde super :) bardzo ładnie wyglądają :)

TUCIO
[Usunięty]
: KUPNO
A MOŻNA ZAKUPIC U CIEBIE
?? ??????????

Aikikai
[Usunięty]
:
Nie wiem jeszcze tylko czy przesyłka doszła też do Cygana. A poza tym, czy ktoś wie co dzieje się z rudim18? Bo żadnej odpowiedzi od niego teraz nie dostaje, anie przelew też żaden nie doszedł. Czy zrezygnował z forum, czy co...

TUCIO
[Usunięty]
:
kórcze ludzie chce kupić naszywke,jak to zrobić?

jankees
[Usunięty]
:
bądź cierpliwy,cierpliwośc popłaca.

TUCIO
[Usunięty]
:
oki,to czekamy 8)

cygan
[Usunięty]
:
Doszły,doszły.Dzięki Serdeczne.
Byłem w PL i zaginąłem trochę. :))))
Pięknie wyglądają.
Pozdrowionka.

pootietang
[Usunięty]
: promowanie na naszej klasie
tak sobie myślałem i myślałem i w końcu wymyśliłem że można by trochę się popromować na portalu "nasza-klasa" bo jest tam trochę użytkowników motocyklowych jak na przykład http://nasza-klasa.pl/profile/6747672 są też takie konta które zrzeszają poszczególne tereny polski lub kluby. założyłem konto "SUZUKI GS_500" i zapraszam, jak się nas uzbiera kilku to powysyłam zaproszenia na ogólne motocyklowe konta, jest tam nasz adres więc może przybędzie forumowiczów w ten sposób.

http://nasza-klasa.pl/profile/7839447

:
oo na prawde fajny pomysł :) ja gdzie moge to pisze o forum zeby sie logowali:P tak nawiasem mówiąc jestesmy do znalezienia na googlach na 2 stronie... nie bezposrednio narazie niestety ale poprzez link z innego forum chyba scigacz.pl ...
w drugim nawiasiku ktoś jeszcze jest zalogowany na naszej-klasie?:>

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.