Promowanie forum
Odpowiedz do tematu

: Promowanie forum
Jak by ktos mial chwile czasu na kompie i sie nudzil to mozecie rozsylac zapro na forum osobom smigajacym na GSach :) jest troche stron na necie o suzuki ludzie mają GSy tylko trzeba ich tutaj zebrac :) pozdrawiam:)

Puzzel
[Usunięty]
:
Rozsyłanie maili to jedno... trzeba adres dodać do wyszukiwarek bo jak google nie znajduje tego forum to jest źle :P

:
a wiesz jak to zrobic?:P

Puzzel
[Usunięty]
:
wpisz w google "pozycjonowanie stron" i coś znajdziesz :] ja na razie nie mam czasu więc musisz sobie poradzić ;)

kumkwatorius
[Usunięty]
:
hehe jest cos jeszcze prostszego - wystarczy że umieścimy temat na jakimkolwiek innym forum, na przykład pt. "Forum GS500" i już wyskakuje w google po takim samym zapytaniu na pierwszym miejscu, oczywiście trzeba najpierw wejść na to forum "XY" i kliknąć na nasz link, ale zawsze to coś :D

Michal
[Usunięty]
:
Na forum motocyklistow (forum.motocyklistow.pl) mam w podpisie adres forum. Damy rade rozreklamować :>

jankees
[Usunięty]
:
to moze pomyślmy o naklejkach na moto i autka z adresem forum są niedrogie a napewno dzięki nimi zdobedzie sie więcej forumowiczów. co wy na to???

MOLQ
[Usunięty]
:
Fajny pomysl ,ale trzeba znalezc wykonawce ,lduzi ktorzy by to kupili ,bo nie wystarczy ,ze kupi je grupka osob z forum ,bo narazie mamy tylko 22 osoby ,a to skromnie .Umieszcze w swoim podpisie na innych forach info o stronce zawsze cos. :wink:

jankees
[Usunięty]
:
pewnie to nie na temat ale powiem wam że smutno tu i pusto strasznie :( gdzie wy wszyscy jestescie :?: :?:

Michal
[Usunięty]
:
Ja na przykład byłem na Motoparty w Bydgoszczy od piątku do niedzieli nawinołem sporo ponad 600km :)

:
ja bylem 2 tyg nad morzem:D mysle ze uda nam sie to rozkrecic moze ktos by zrobil taki hmm... banner czy jak sie to nazywa i by mozna bylo na innych stronkach to umiescic i odnosniki do naszego forum... hmm ?

KomaR
[Usunięty]
:
Ja się pisze na naklejki i z dumą bede je woził na swoim moto :)

Cedi
[Usunięty]
:
Mozna tez z literek nakleic adres forum.

daro
[Usunięty]
: Re: Promowanie forum
pomysle cos jutro skocze do znajomego i spytam ile by chcial za projekt i zrobienie naklejek i myslalem tez o naszywce na kurtke.......dla nas
zobacze czy zachowa sie jak czlowiek czy mnie splawi .dam wam znac

KomaR
[Usunięty]
:
oki doki - czekam z niecierpliwością

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.