Gs 500 a WADY?
Odpowiedz do tematu

jankees
[Usunięty]
:
A ja wam powie ze nie miałem z tym jakis większych problemów i też robiłem jak wiekszośc łapałem za kierę i stawałem na stopce tyle tylko ze przed pociagnieciem wciskam jeszcze przedni hamulec i bujam ja w przod.

Piotrek
[Usunięty]
:
... jezeli chodzi o wady i zalety to mozna by pisać i pisać , ale pocóz własciwie wymieniac wady tego motocykla skoro wszyscy zdecydowalismy sie na niego . Ja uwazam osobiscie ze ten motocykl jest swietny , ja nie mam sliskiego siedzenia , mnie sie tam nie grzeje , wybacza mi błedy podczas pokonywania wielu winkili i wogole mogłbym pisac i pisać o tym motorku

Snajper
[Usunięty]
:
Piotrek napisał/a:
ale pocóz własciwie wymieniac wady tego motocykla skoro wszyscy zdecydowalismy sie na niego .
By je korygować ;) Jak ktoś napisze, że ma słabe hamulce, to ktoś inny może zna dobry patent z innego motocykla. Poza tym, taki dział w którym wypisujemy wady przyda się tym, którzy dopiero zastanawiają się nad kupnem GS'a.

Piotrek
[Usunięty]
:
... no dokładnie :D hehehehe

dudek3300
[Usunięty]
:
Mi troche przeszkadza opor powietrza przy wiekszych predkosciach, jeszcze do 120km/h jest git ale pozniej strasznie zaczyna rzucac. Mowie tutaj oczywiscie o wersji GS 500E. Jeszcze jak kupowalem moto to dostalem od poprzedniego wlasciciela taka mala montowana szybke ale jeszcze z nia nie jezdzilem bo wedlug mnie wyglada buracko..

Plaster
[Usunięty]
:
tez mi sie tak wydawalo ale kupilem zamontowalem i juz jej nie sciagam spodobala mi sie i nawet cos daje. chyba ze masz 190cm wzrostu wtedy to raczej nic nie da. chyba w ''akcesoriach'' jest temat o szybie do GS-a.

:
Jest jeszcze jedna wada. Spawy na ramie wyglądają tak, jakby ktoś od niechcenia posmarkał, ale to nie tylko w gsach sie spotyka

MIG
[Usunięty]
:
Ja bedac kiedys pod supermarketem podszedl do mnie gosc (ok 70lat) i standardowe pytania: a jaka to pojemnosc ?
-500
-ooo to duze za moich czasow to sie na duzo mniejszych jezdzilo, a z ktorego roku?
-1991
-ooo to bardz oladnie utrzymany(i tu UWAGA!!!) ALE CHYBA PO WYPADKU, SAM TAK SPAWALES RAME CZY KTOS TO ROBIL?
-....taka rama jest orginalnie tak spawana
-...

:
tez jeden koles mnie tym zastrzlił że rama była spawana :/

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
"Mi troche przeszkadza opor powietrza przy wiekszych predkosciach, jeszcze do 120km/h jest git ale pozniej strasznie zaczyna rzucac. Mowie tutaj oczywiscie o wersji GS 500E."

To jest "wada" każdego nakeda. Jak nie chce wiatru kupujesz Hondę GoldWing lub PanEuropę albo jeszcze lepiej - samochód.

:
hubertgontarz napisał/a:
albo jeszcze lepiej - samochód.

nic nie stoi na przeszkodzie mieć jedno i drugie ;)

:
k2, pewnie
czyms go garazu moto trzeba dojechac :P

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
kamil.k
[Usunięty]
:
a w moim gpz sa piekne spawy na ramie :]

:
kamil.k <- piękne, nie piękne, ważne żeby nie było przypadków pęknięcia ram, puszczenia spawu w GS-ie. Od nowego motocykla, Japończyka, takiego na którym można przejechać 100 tys. km i więcej nie można wymagać wszystkiego.

GS, ma swoje plusy i minusy które trzeba pokochać.

:
kamil.k napisał/a:
a w moim gpz sa piekne spawy na ramie :]


Wrzuć zdjęcia to obadamy ;)

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.