Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)
Odpowiedz do tematu

Meteorczyk
[Usunięty]
: Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)
Jak w temacie Clip zostal nakrecony podczas naszego niedzielnego treningu.
http://pl.youtube.com/watch?v=kbDsycPLJcE

ghostrider
[Usunięty]
:
Wy już Gs'y przeznaczyliście do takich zabaw ? Czy jeszcze go "normalnie" użytkujecie ?

Filmik całkiem całkiem ;)

:
no nie powiem nawet niezle umiejetnosci macie...
mnie byloby szkoda biednej GS-ki haha

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Meteorczyk
[Usunięty]
:
normalnie tez jezdzimy :) ale jak juz sa motory to trzeba sie tez troszke pobawic :) Jak to Jack mowi "-docieramy panewki" :D

metalbeast
[Usunięty]
:
film spoko :] tylko muza, hmm. do bani.
Lepiej jakby same silniki było słychać. Fajnie jezdzicie.

Snajper
[Usunięty]
:
Gratulacje :) Zazdroszczę umiejętności.

:
metalbeast napisał/a:
tylko muza, hmm. do bani.


mnie sie podobuje... slyszalem juz ja na jakims innym filmiku z ewolucjami na motocyklach bodajze z USA

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
ghostrider
[Usunięty]
:
Podkopnik napisał/a:
metalbeast napisał/a:
tylko muza, hmm. do bani.


mnie sie podobuje... slyszalem juz ja na jakims innym filmiku z ewolucjami na motocyklach bodajze z USA


Remix był w Stunt Days 3 "Uliczna Vendetta"

Meteorczyk
[Usunięty]
:
Ogolnie narazie sie dopiero ucztymy. W sumie nagralismy ten clip zeby miec porownanie z tym co bedziemy potrafic np za miesiac :) na dzisiaj juz wymyslilem sobie nowe zadanie, ale nie bede mowil zeby nie zapeszyc :)

:
czesto zdarzaja wam sie wywrotki???? jak bylo na poczatku???

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Meteorczyk
[Usunięty]
:
Na poczatku cierpial najbardziej motor, bo kazda guma konczyla sie wielkim "Pierdut". No i dostaly po dupsku uszczelniacze lagów. Teraz idzie juz w miare plynnie wiec mozna zaczac cwiczyc cos wiecej. Ja jeszcze bez wywrotki, a Jack leciał na gumie i przypieprzył w latarnie... Jemu prawie nic sie nie stało, bo tylko przez tydzien nie mogl nadgarstkiem ruszac, ale moto troszke ucierpialo: obdrapany tlumik, wybite lusterko, skrzywiona prawa kierownica i przetarty na wylot dekiel alternatora. O dziwo zadne lakierowane czesci nie ucierpialy. On troche robi glupote bo lata na stopkach pasazera wiec nie asekuruje sie hamulcem, ale w planach mamy zakladanie trojników z tylnego hamulca pod dzwignie sprzegla, tylko okaze sie czy do nowych motorow czy do GSek.

:
Dobrzy jesteście! Też bym się tak pobawił, ale sprzętu mi szkoda, a już wiele razy spotkałem się z glebami przy nauce gumowania :zalamany: i nie chcę być następny :/

Meteorczyk
[Usunięty]
:
tez rok temu mialem Fke i nawet nie myslalem o gumowaniu bo miale przed oczami cene owiewek :)

Szymek609
[Usunięty]
:
No ładnie ładnie wam to idzie.
Śmigacie na seryjnych zębatkach ?
Stawiacie z 1 czy 2 ?
Pozdro.

Meteorczyk
[Usunięty]
:
na seryjnych 16z tylko 1 bo z 2 poprostu sie nie da na standardowej zebatce. Juz nawet zmienialem biegi w pionie ale i tak odrazu opadal :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.