Weekend u Andiego VOL. 9 OgonkiByNight
Odpowiedz do tematu

:
Kilka fotek ode mnie https://photos.app.goo.gl/xyCanbVRovw93xe17

:
Ja dorzuciłem do Wośka albumu :hyhy:

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Podkopnik zajefajne foty! Gamer i PanCaro wrzucajcie do wspólnego albumu to wszystko będziemy mieć w jednym miejscu ;)

GS500E >> ER-6F
:
Ah... cóż to była za edycja! :oczami: Pogoda dopisała, frekwencja również, choć zabrakło wielu twarzy... Ale nic to, nie smutajcie! Z tej edycji zostało pięć litrów wódeczki :przestraszony: także widzimy się znowu we wrześniu na symbolicznym zakończeniu sezonu w Ogonkach.
Wracając do minionego weekendu... było mega! Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólna zabawę. Były wycieczki, kajaki, disco na pomoście, ognisko, sporty wodne jak również ekstremalne :rotfl: zapychanie się super paszą i delektowanie bimberkiem z różnych stron kraju. Mi osobiście najbardziej utkwiło w pamięci leniwe sączenie kokosowego bimbru Johnsona przy ognisku... :P Przed laty Rysiek śpiewał, że w życiu piękne są tylko chwilę. Mnóstwo takich chwil pozostanie ze mną po tej właśnie edycji...
Zabrakło jedynie rundy w pifko, ale nadrobimy niebawem ;)
Jeśli ktoś ma nagrania z kamer, proszę o kontakt. Po wrześniowej edycji zbiorę wszystko do kupy i postaram się o super montaż i filmik pamiątkowy. Swoje fotki wrzuciłem do albumu zbiorczego u Wośka, nic ciekawego, robione klapkiem słabe kadry.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.