Piaseczno 2018 --- 20-22 Lipca !!
Odpowiedz do tematu

:
kempes napisał/a:
(żeby wiedzieć ile bimbru zabrać



wszystko co masz

Das Drone !!
:
Oho. Czyżbyś już zarezerwował PKSa, Olo? :troll2:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
To z tym Piasecznem, będzie coś, czy nie? Po ankiecie widzę, że w planach jest 20-22.07 jak coś się piszę i może kolegę wezmę ze sobą. Może ktoś napisać co jest planowane oprócz picia :D

:
Kriss napisał/a:
... Może ktoś napisać co jest planowane oprócz picia :D


Bedziemy czytac wiersze, dyskutowac o kwiatach, rozmyslac o wszechobecnym wszechswiecie... Czego wiecej potrzeba?

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
ale bedzie to pijaseczno czy nie bedzie ? :D

:
Jak będzie to będzie. A jak nie będzie to nie będzie. Ja tam chyba będę. A ze mną też ktoś chyba będzie. :D

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
My będziemy :))

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
A my będziemy nie wiem

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Ja będę :)

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
Planowo zaplanowane ale czy będę to się okaże ;P

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Też planuję być :) jeśli przestanie padać :D

:
Niech ktoś porządny zamówi pogodę bo patrzą na to co się teraz dzieje za oknem to może być nieciekawie :P
Chociaż patrząć na prognoze to niby ma być w miarę pogodnie ale wiadomo jak to można temu wieżyć ;P

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Ja jednak odpadam.
Do zobaczenia, mam nadzieję w Ogonkach :)

:
Na którą planujecie być na miejscu? Pytam by samemu do wieczora nie siedzieć😝
Bo jak to tak piwko pić samemu😂

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Z Hubertem startujemy o 13 z Warszawy. Biorąc pod uwagę mozliwosci mojej "motorynki" to kolo 16 powinnismy byc. Bo jeszcze trzeba jakies zakupy zrobic po drodze.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.