Blokada kierownicy na kluczyk i ograniczniki.
Odpowiedz do tematu

: Blokada kierownicy na kluczyk i ograniczniki.
Czesc jakis czas remu kupilem GS'a i zauwazylem w nim ze blokada kierownicy w stacyjce nie dziala. Probowalem zablokowac przy kierownic maksymalnie w lewo i prawo i jedyne co zauwazylem ze przy skrecaniu w prawo jak trzymam kluczyk przekrecony to wtedy jest tak jakby zablokowana. Czy mozna to jakos naprawic?

Druga sprawa jest ze z jednej strony kierownica bije praktycznie o bak raczka a z drugiej strony ogranicznik na to nie pozwala i nie mozna tak mocno skrecic kierownica.. I troche dziwnie sie jezdzi tak.. Mozna to jakos naprawic alboncos z tym zrobic?

Ostatnio zmieniony przez Grzybu77 Wto 03 Kwi, 2018, w całości zmieniany 1 raz
:
Ehhh, człowieku. Przychodzisz po pomoc a nie masz szacunku dla ludzi, którzy mają Ci pomóc.

:
bezel napisał/a:
Ehhh, człowieku. Przychodzisz po pomoc a nie masz szacunku dla ludzi, którzy mają Ci pomóc.
O co Ci chodzi? Jak masz jakis problem to trzeba bylo napisac prywatna wiadomoac a nie pisac w temacie rzeczy niezwiazanych z nim..

:
Właśnie też się zastanawiam o co się spruł :D

:
Dziwne ale dalej prosze o pomoc :P

:
W GSie, o ile dobrze pamiętam, kierownica blokuje się skręcona na max w lewo. Jedyne co mi przychodzi do głowy na podstawie tego co piszesz, to uszkodzony lewy ogranicznik skrętu, co pozwala na skręcenie kiery w lewo bardziej niż potrzeba do zablokowania. Spróbuj nie skręcać w lewo na max, tylko o taki sam kąt, o jaki jesteś w stanie skręcić w prawo - i wtedy spróbuj zablokować.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
A nie da rade wymienić ten ogranicznik? I tam gdzie bije te kierownica powstała taka tez nie duża wgniotka I jest może możliwość ze wyciągnie mi ja jakiś blacharz czy może być z tym problem?

:
Ogranicznik jest niewymienialny, ewentualnie jakiś magik od spawania może coś dospawać.

Nie wierzę w życie pozazlotowe
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.