Stelaz kufra Givi 524F
Odpowiedz do tematu

: Stelaż kufra Givi 524F
Witam sprzedam stelaż kufra marki Givi model 524F pasujący do motocykli Suzuki GS 500 sprzed 2001 roku. Stan oceniam na bardzo dobry, brak korozji, niewielkie otarcia fabrycznej powłoki lakierniczej. Sprzedaje wszystkie elementy widoczne na zdjęciach. Możliwa jest zamiana za stelaż Givi 526F lub Kappa K5260 pasujący do modeli po 2001 r. Odbiór osobisty dostępny w Narolu Wsi, Rzeszowie i Lublinie (po wcześniejszym umówieniu się).
Cena 160 zł + ewentualne koszty wysyłki.




Ostatnio zmieniony przez Ryjek1238 Wto 20 Mar, 2018, w całości zmieniany 1 raz
:
To dodaj te zdjęcia :P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Poprawione, zdjęcia już są.

:
Chyba się bym skusił. Dasz rade do poniedziałku mi przetrzymać ?:)

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Myślę ze do poniedziałku się nie sprzeda. Ale gdyby odezwał się inny chętny to dam ci znać.

:
Też tak sądzę. Poza tym śrubek nie masz? Bo tego nie zauważyłem na zdjęciach.

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Oryginalnych śrub montażowych nie mam (tak kupiłem stelaż), ale jeżeli bardzo zależny ci na takich śrubach to w cenie stelaża mogę dorzucić takie śruby ze sklepu żelaznego.

:
Na PW daj dane do przelewu- wezmę wysyłkę do roboty. Śruby sobie ogarnę :D

GS500E 92 Seledynek -> GSX-R 750 K3 Dzik
:
Dane do przelewu na PW poszły w poniedziałek. Czekam na odpowiedź i dane do wysyłki.

:
Jednak zwalniam sprawę.
Jeśli będziesz na zlocie czy coś masz u mnie piwo w przeprosiny za zamieszanie :wstyd:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.