Lodzia Para GP?
Odpowiedz do tematu

: Łodzia Para GP?
Hej,

Jak zapewne zainteresowani wiedzą, w okolicy Łodzi rok temu pojawił się tor:

http://www.tor-lodz.pl/

Zwiedzałem już obiekt kilka razy na 2 kołach i naturalnie od razu pojawił mi się w głowie pomysł zorganizowania Łódzkiej edycji najbardziej prestiżowej serii sportów motocyklowych - Para GP.

Pytanie w związku z tym dla potencjalnych zainteresowanych:

Czy chciał(a)byś aby odbywała się impreza Łodzia Para GP?

Dodam że cenowo przy braku problemów z ilością chętnych wydaje mi się że wyglądałoby to tak:

2h - ok 100 zł na osobę
4h - ok 200 zł na osobę
cały dzień (dokładnie nie wiem czy to 8 czy 10h) - ok 300 zł na osobę

Proszę zatem wzięcie tego pod uwagę podczas ewentualnych deklaracji.

Zapraszam do dyskusji...

:
w porównaniu do 80 zł na Bodzio Gp to jednak te 200 - 300 to troche lipa :P

Varadero 125 --> GS500 :)
:
bo na bodzi są sponsorzy... może warto i tutaj pomyśleć o nich

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Tor w Łodzi jest odrobinę większy i w miarę nowy.

Dodatkowo jest dostępny zarówno dla samochodów jak i motocykli, w związku z czym problemów z obłożeniem raczej nie mają.

Koszt wynajęcia Bydgoszczy na cały dzień to wg cennika na stronie 2400 zł (nie wiem na ile to aktualne).
Ta sama przyjemność w Łodzi kosztuje prawie 4 razy tyle.

Zatem sponsorzy bardzo mile widziani, jednak podejrzewam że na cenę znacznie to nie wpłynie.

Dlatego temat rzucam tutaj żeby zobaczyć czy byłoby zainteresowanie i czy w ogóle jest sens o tym myśleć :)

:
Ja bym był za

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Pomysł przedni, zwłaszcza że Bodzi drugiej w tym sezonie nie będzie. Simin, chyba bez ankiety się nie obejdzie :P

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
Bodzia Para GP po raz pierwszy miała sponsorów, którzy dali $$$ :) Więc cena jest uzależniona od wynajęcia toru.

Ja piszę się na wieczorną integrację! :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
simin super pomysl :!: trzymam kciuki za powodzenie i służę radą :ok:

odnosnie kosztow moglbym duzo gadac ale w skrocie z mojego doswiadczenia : niska cene generuje duza ilosc uczestnikow a w drugiej kolejnosci sponsorzy

my mamy kartodrom troszke taniej niz w oficjalnym cenniku ale z roku na rok trudniej negocjowac stawki z PZMot
Łódź jest torem prywatnym (?) (i bez wsparcia np PZMot i sponsorow) nie ma szans, zeby byl konkurencyjny wzgledem Radomia, Bydgoszczy irp.

z checia pojezdzilbym na nowym obiekcie - nalezy sie rozwijac a nie krecic te same kolka...
ale wszystko zalezy od terminu

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
taniej wyjdzie pojechać do Rumuni i przez 3 dni robić zakręty na transalpinie i trasie transfogaradzkiej :D

polecam, fajne :hyhy:
też byłbym za, ale obawiam się, że koszta wyjdą sporo i może być problem z chętnymi :P

Varadero 125 --> GS500 :)
:
Daro90 napisał/a:
taniej wyjdzie pojechać do Rumuni i przez 3 dni robić zakręty na transalpinie i trasie transfogaradzkiej :D


O, na to to bym się pisał.


Co do Łodzi to w tym roku nie, bo nam otwarli jakiś tor w Krakowie i jadę niedługo, akurat zrobili wjazd za free dla klientów sklepu, w którym się zaopatruję, więc trzeba korzystać.

:
simin ja bym odkurzył raty opon
i poprzycierał nitki od textylli

tylko proszę w sobotę na maks w piatek:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Tak, ale ja będę sprawna dopiero we wrześniu :niepewny:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
W Krakowie od niedawna działa tor ale nie wiem jak cenowo: https://www.motoparkkrakow.pl

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
ja tam tez byłbym chętny, taki cało dzienny wypad na większy tor brzmi fajnie ;)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
lukasW124 napisał/a:
W Krakowie od niedawna działa tor ale nie wiem jak cenowo

na 25.08 można się zapisać na jazdy wolne moto. Od 18 do 20 za 99 zł.

Max 20 osób - nie wiem jak z podziałem na grupy...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.