Witam,

Najwyższa pora sprzedać Moje małe filetowe oczko , które cieszy za każdym razem gdy tylko się na nim znajde :)

Motocykl pokazany na zdjęciach to :

Suzuki GS 500 z 93r.

VIN GM51B121004

Motocykl idealny do nauki jazdy , dla osoby która pierwszy raz ma styczność z motocyklami .

W Suzuki od zakupu po za oczywiście olejem i paliwem były wymieniane klocki hamulcowe przód, tył,płyn hamulcowy, olej lagów wraz z uszczelniaczami oraz delikatnie została poprawiona instalacja elektryczna.

Poprzedni właściciel wyposażył GS-a w lusterka custom które moim zdaniem nie nadawały się na nic , Ja je wymieniłem na oryginalne "kwadratowe" :)

Suzuki nie jest wolne od wad oczywiście .

Należało by wymienić napęd w przyszłym sezonie , opony są jeszcze w porządku , łańcuch zawsze był pielęgnowany smarem MOTUL a czyszczony środkiem IPONE .

Nie pamiętam jak było za poprzedniego właściciela ale w Mojej historii posiadania Suzuki od 08.08.2014r niestety raz zaliczyłem szlifa , niegroźnego , uszkodzeniu uległa osłonka z napisem SUZUKI na silniku (oczywiście została wymieniona na nową) oraz lekko obrysował się zbiorniczek płynu hamulcowego (co nie ma wpływu na jego działanie ) . Położenie było w peni świadome , miałem do wyboru to albo uderzenie w samochód który wymusił na mnie pierwszeństwo.

Po tej histori był motocykl u mechanika , planowo gdyź w/w zdarzenie było dzień przed umówioną wizytą na wymiane lagów .

Suzuki jedzie prosto , nie ma spawanej ramy , nie ukrywam żadnych informacji .Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o kontak .Na pewno odpowiem na wszystkie pytania .

CENA - 3800 zł/PL

CENA DO NEGOCJACJI!!!

TEL : 792-902-322