Suzuki GS500F 2005 na A2, Mazowieckie, 5500zl
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Suzuki GS500F 2005 na A2, Mazowieckie, 5500zł
Wystawiam go na razie tylko na forum, chciałbym aby poszedł w dobre ręce.

Mam go od dwóch lat. Kupiłem go od użytkownika pepek . Jeździł nią przez 6 lat.
Rocznik 2005, przebieg 44000km, polski salon, zarejestrowany na A2 (22kw w dowodzie)

Stan techniczny był dla mnie najważniejszy, wszystko wymieniane na czas. Nie boję się nim jechać na drugi koniec Polski. Gaźniki i zawory robione w tamtym roku. Opony Maxxis rocznik 2015, założone w połowie tamtego sezonu, przejechane na nich niecałe 3000km. Na początku tego sezonu założyłem nowy akumulator i klocki z przodu, wymieniłem olej z filtrem, filtr powietrza, płyn hamulcowy. Napęd w połowie naciągu, w tamtym sezonie wymieniona zębatka zdawcza, aby przedłużyć jego żywot.
Z dodatkowego wyposażenia moto posiada alarm z odcięciem zapłonu, grzane manetki, wydech przelotowy i risery kierownicy, jest wyżej o 35mm od serii, dużo wygodniej się jeździ. Dodatkowo dla forumowicza mogę dorzucić tankbag i blokadę na tarczę.

Stan wizualny widać na zdjęciach. Ideał to nie jest, widać że służył do nauki. Wszystkie owiewki w oryginalnym malowaniu, jedna boczna jest pęknięta, pospawana z tyłu, zbiornik ma dwie wgniotki. Wszystko jest sprawką poprzedniego właściciela :rotfl: Nie ruszałem tego, skupiałem się wyłącznie na mechanice. To moje pierwsze moto, nie patrzyłem na wygląd.

Posiadam zapiski co było w nim robione od 2009 roku od przebiegu ok. 24000km, poprzednik wszystko zapisywał, ja też się starałem. Wszystko co przy nim robiłem mam zapisane, kiedy, za ile $ i przy jakim przebiegu. Na pewno przejeździ 2 najbliższe sezony bez większego wkładu. Na tą chwilę lać i jechać.

Użytkowałem go turystycznie, nie jest zajeżdżony. Skrzynia i wszystkie podzespoły pracują idealnie. Dobrze się prowadzi, jeździ prosto. Sprzedaję bo mam już drugie moto.

Cena jaką za niego chcę to 5500zł, myślę że to uczciwa kwota.
Telefon do mnie 663 496 531. Jestem z Wołomina (20km od Warszawy) woj. Mazowieckie.
Pozdrawiam i zapraszam :)

















GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
:
Nieaktualne. Gska sprzedana.

GS500F '05 => XL1000V '05 + GSX-R750W '92 (ex BociekPL)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.