Fazeratti by Ruda
Odpowiedz do tematu

:
EL tylko jeszcze przez tydzień :-P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
: zajumali fazera
Fazer się znalazł wczoraj w krzakach pod Tłuszczem... połamany, rozszabrowany, ale jeżdżący... Teraz muszę przemyśleć co dalej. Na razie jestem bez moto :niepewny:

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Slabo, ani sprzedac, ani naprawiac...

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Mam straszną ochotę zrobić komuś coś niedobrego

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
A co konkretnie uszkodzili/rozszabrowali? Jest szansa że zostawili masę odcisków palców ale znając życie nasza policja nie będzie specjalnie tym zainteresowana...
Ale może my namierzymy skradzione części na jakimś OLXie? Trzeba wiedzieć komu spuścić wp**l w końcu...

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
moja teoria na temat kradzieży trochę się teraz zmieniła... ale to nie historie na tutaj

brak: wydechu, obejmy do niego, kanapy, setów dla pasażera, uszkodzona rejestracja, urwane lusterka, pęknięta owiewka, porysowany dekiel, uszkodzony akumulator, porysowane kolektory, uszkodzona stacyjka, uszkodzona chłodnica, nie wiadomo jak lagi... Ale odpala i jeździ, sprawdzaliśmy

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
moja teoria na temat kradzieży trochę się teraz zmieniła

prawdę mówiąc to oglądając te zdjęcia zastanawia mnie jedna sprawa, skoro zajumali go w nocy z piątku na sobotę, a w sobotę rano miał być gotowy to gdzie ja się pytam są gmole ?? Tak samo sety i rączka pasażera sugerują, że zostały zdjęte do instalacji stelaża pod kufer a nie w wyniku działania "dzieci, które chciały sobie pojeździć", być może kanapa także - ja bym tego jednak poszukał w warsztacie gdzie stało moto.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Dziwnie to wygląda... jak by ktoś się zemścił na tym sprzęcie :/
Tutaj ori wydech, może nawet Twój https://www.olx.pl/oferta...html#cf6b05703d

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
studi napisał/a:
Anka eS napisał/a:
moja teoria na temat kradzieży trochę się teraz zmieniła

prawdę mówiąc to oglądając te zdjęcia zastanawia mnie jedna sprawa, skoro zajumali go w nocy z piątku na sobotę, a w sobotę rano miał być gotowy to gdzie ja się pytam są gmole ?? Tak samo sety i rączka pasażera sugerują, że zostały zdjęte do instalacji stelaża pod kufer a nie w wyniku działania "dzieci, które chciały sobie pojeździć", być może kanapa także - ja bym tego jednak poszukał w warsztacie gdzie stało moto.


widzę Studi, że myślimy podobnie... jest jeszcze jedna sprawa, ale to może póżniej

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
https://sprzedajemy.pl/oryginalny-tlumik-yamaha-600-fazer-2003-r-pekowo-6bea9f-nr51046107
Kto wrzuca ogłoszenia o 6 rano w sobotę?

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
to na pewno nie mój, ale okolica się zgadza ;)

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Mowilas ze mechanik oferowal Ci kase zaraz po fakcie. Ja bym wzial ta forse, nawet z mala strata i kupil drugie moto.
A to niech sobie zabiera i dalej sprzedaje na czesci. Strasznie grubymi nicmi szyta ta kradziez :/
Postrasz go sprawa, pelen zwrot kosztow i odszkodowanie, niech mu troche rura zmieknie

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
potencjalny następca jest w Krakowie... czekam...

a co do kasy... oczywiście, że ma mi oddać CAŁĄ kwotę!

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
potencjalny następca jest w Krakowie

ten czarny 2000 ?? , nawet ładny na obrazku

Anka eS napisał/a:
widzę Studi, że myślimy podobnie

czysta logika na to wskazuje, dzieciaki raczej nie chodzą po lesie z ampulami, nasadowymi 13 i jeszcze 10 sztorcową aby wykręcić gmole, sety i rączkę pasażera

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Anka eS napisał/a:
potencjalny następca jest w Krakowie

ten czarny 2000 ?? , nawet ładny na obrazku


yyy... nie... ale podrzuć linka :D

granatowy

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.