Kolejne podejscie do tematu czyli VFR800...
Odpowiedz do tematu

: Kolejne podejście do tematu czyli VFR800...
Trampek sprzedany. Pora na VFR800.
Rocznik 1998, 67kkm.


:
Zawsze mi się podobał ten motocykl, ta nowsza wersja już coś straciła z tego "mięsa" :) Gdyby nie wielkość to pewnie byłby to mój typ na następne moto.

:
Piękna :zawstydzony:

Mam sentyment do tego modelu od dziecka.
Jakieś 15 lat temu dostałem od rodziców na gwiazdkę prenumeratę albumu Deagostini Motocykle i do dziś je mam na półce. Na segregatorze była czerwona vfra 800fi.

:
Ładna, nawet bardzo, choć ten kolor najmniej mi pasuje przy tym modelu :P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Najlepsza wersja VFRki. Gratulacje.

:
Najlepsza, zaraz obok 750, wersja VFR.

V-tec to już nie to.

Poza tym z racji wieku to już ładny klasyk.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
W sumie jakby nie patrzeć, to 19 lat maszynka ma... niedługo na żółte :rotfl:

Silnik jest extra: mocny dó jak w V2, kręci się wysoko jak rzędówka, do tego dźwięk jest jedyny w swoim rodzaju: nie jest to odkurzacz czy szlifierka ale nie jest też to purkanie Vłki. Do tego muszę się do mocy przyzwyczaić, bo to najsilniejsze moto jak dotychczas. No i spalanie chyba trochę wyjdzie :P Ale to zależy od prawej ręki.

:
Pogoda nie zachęca do jazdy ale dzis a w sumie to juz wczoraj 😀 maszynkę odebrałem od mechanika. Nowa opona tył w miejsce 10letniej nowe łożysko główki ramy w miejsce starego podrdzewialego do tego wymiana oleju i uszczelniaczy w lagach. To sprawia ze moto zaczęło sie w końcu prowadzić a nie tylko toczyć po prostej. 😀 Świeży olej w silniku to przy tym oczywista oczywistość i sie tam oczywiście znalazł w towarzystwie filtra oleju. Zaczynam powoli polubiac sie z Honda. Jeszcze nie ma swojego imienia ale to przyjdzie z czasem.

:
Fajna
Kiedy zmieniasz tlumik? :hyhy:

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Eeee... no nie wiem :) Cieszę się z tego dźwięku, który jest na seryjnym tłumiku, ale coś mi mówi, że akcesoryjna puszka dałaby więcej frajdy. Przyznam się, że myślę o tym, ale pewnie nieprędko zmienię, bo mam sporo innych wydatków :)

:
No ja nie wiem, i tak kierowca nie słyszy nic poza gwizdem rozrządu, więc po co przepłacać :p

:
Wlasnie to mnie najbardziej wkurzalo w serii, juz przy 60kmh slychac bylo glownie rozrzad
kello, sledz olx, allegro, forum vfr. Czasem sie trafia w dobrej cenie. Warto

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Wczoraj pęknął mi stelaż do tylnego kufra :kwasny: Chyba poprzedni właściciel woził tam niezłe ciężary, bo ja raczej na lekko. Stelaż Kappa, pękł z obu stron, a kufer z płytą wisiał na dosłownie ostatnim włosku i gdybym nie zauważył w lusterku kufra, to by na kogoś spadł. Także lipa taka :wstyd:

:


Bez kufra ładniej :D Ale bez kufra się nie da jeździć bo gdzie ja zmieszczę ciuchy, kask, książki, cekol, rury kanalizacyjne, karmę dla psa, etc. (niepotrzebne skreślić).

:
Wydaje mi się, że masz trochę inną szybę niż ja. Powiedz jak jest z owadami? Mi niestety wszystkie lądują centralnie na kasku, ostatnio po pół godzinie jazdy musiałem się zatrzymywać do mycia szybki, bo już nic nie widziałem :kwasny: Liczyłem, że będzie troszkę lepiej niż na GSie.

Za to kufer bajka. Jestem zachwycony jakie to wygodne rozwiązanie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.