Suzuki GS 500 SF
Odpowiedz do tematu

:
BociekPL napisał/a:
Udzielam odpowiedzi:
Tak.
1000.
2002r.
33000km.
12500pln.


Idealnie tutaj to pasuje jako komentarz:

https://youtube.com/clip/UgkxXTJRdL0zWgSvnYI5plEdgkbfGK5fVRCA?si=y_E4my9_VIG-VCIn

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Trochę to inaczej wyglądało ...
No i kolejny plus ubezpieczenie DLa z OC/NNW 166 a Viadra 293 (WTF!) Nawet agent ubezpieczeniowy był zdziwiony jak mu wytłumaczyłem, że to ten sam segment, typ, po prostu ...

GS 500 SF
:
BociekPL napisał/a:
Trochę to inaczej wyglądało ...
No i kolejny plus ubezpieczenie DLa z OC/NNW 166 a Viadra 293 (WTF!) Nawet agent ubezpieczeniowy był zdziwiony jak mu wytłumaczyłem, że to ten sam segment, typ, po prostu ...


Na to wychodzi ze Hondiarze to burżuje i trzeba ich kroić na wszystkim :wstyd: bo ich stać na Hunde to i na OC więcej dadzą. Wychodzi na to czym młodsze moto to tylko chyba gorzej bo mnie całkiem skroili.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Nie burzuje tylko dawcy :D
Skladke liczy sie przeciez od prawdopodobienstwa wystapienia szkody

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
brat Łełka napisał/a:
Nie burzuje tylko dawcy :D
Skladke liczy sie przeciez od prawdopodobienstwa wystapienia szkody


W takim przypadku przy polisie OC znaczy że jeżdżący Hundami to ch*jowi kierowcy tacy zaraz po tych z BMW i tych co dopiero zdali prawko xD.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Gratki Bocku ;) szkoda ze nie gsx1250f, ale dl blizszy wiadru ^^ zobaczymy maszynke na zlocie?

:
Gamer, Ja słyszałem, że szerszenie w tirach lubią gniazdować (raz prawie widziałem).
Valdi, GSXy1250 swoją ceną przyćmiewają nawet hayabusy :D .Raczej tak bo po zlocie jadę w trasę.
brat Łełka, Niby wiedziałem ale chyba nie myślałem o tym w ten sposób.

[ Dodano: Wto 05 Mar, 2024 ]
Dziś doleciały Gmole Heed a tak mi się fajnie kręciło śruby przy DLu, że poszedłem krok dalej i wymieniłem klocki i przesmarowałem prowadnice zacisku zacisku tył, wymieniłem też płyn hamulcowy oraz płyn hydrauliczny sprzęgła bo było go trochę mało i kolor jak widać już nie ten.

GS 500 SF
:
Nie przelewales plynu tylko wyciagnales ze zbiorniczka i wlales nowy?

:
Valdi napisał/a:
Nie przelewales plynu tylko wyciagnales ze zbiorniczka i wlales nowy?


Z zbiorniczka pewnie tak ale cały układ potem przepompował dolewając ubywający stan.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Wyciągamy stary płyn strzykawką, wacikami higienicznymi delikatnie czyścimy wnętrze korpusu i dolewamy płynu starając się nie robić tego gwałtownie żeby go nie napowietrzyć a w szczególności lać bezpośrednio w pompę . Przepompowujemy wówczas cały płyn i gotowe :) w zależności od intensywności używania w sezonie powtarzamy operację ;)

GS 500 SF
:
BociekPL napisał/a:
w zależności od intensywności używania w sezonie powtarzamy operację ;)


Albo jak korporacje / fachowcy polecają co 50/60 tys km albo 2 lata.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.