Forumowy zlot ad. 2017
Odpowiedz do tematu

: Forumowy zlot ad. 2017
Kto z okolicy się planuje wybrać na zlot i nie chce jechać sam?

Od razu na wstępie: tempo umiarkowane. Trasa do ustalenia, bo może kogoś gdzieś po drodze zbierzemy. Ale na pewno nie przez płatną A4.

Na ten moment lecę ja z plecaczkiem i Kevros, czyli dwa moto.

:
To już 3.

:
I tyle?

:
Dalej jest nas troje?

:
Na to wychodzi.. Nie jest źle :)

:
Jeśli reflektujecie na jeszcze jedno moto w ekipie to chętnie się przyłączę.

:
Ja nie widzę przeszkód! :)
Możecie w takim razie już się mniej więcej określać około której widzicie wyjazd.. Mamy do przejechania z Krakowa marne 200km, więc start np w południe wydaje się być dobrym rozwiązaniem.. Ale czekam na opinie reszty.. No i o opinie czy lecimy przez Olkusz i Częstochowę czy drugą proponowaną trasą przez Google czyli kawałek na Jędrzejów, potem wojewódzką przez Włoszczową i od Przedborza krajówką znowu.. :)

:
Misiaki podłącze się, i zapytam czy lecicie prze okolice Jędrzejowa? :) Ja ze świętokrzyskiego nie mam z kim lecieć :(

Blakuś
:
Przez Olkusz jest tak sobie, myślałem, żeby jechać przez Skałę i Wolbrom, ewentualnie zahaczając jeszcze Ojców, czy kopiując dalej chłopaków z lubelskiego i przejechać przez zamek w Olsztynie i z Częstochowy główną. Niemniej mi jest obojętne, można i przez Jędrzejów, dużo dalej nie jest, ale nie znam tamtych okolic, więc nie wiem czy ciekawie czy nie.

:
Mogę się podpiąć i na trasie do Częstochowy, zawsze to raźniej niż samemu lecieć.
A co u Nas ciekawego? Pola, łąki, jak nie leci się głównymi to można poczuć się jak na wsi, cisza, spokój, tylko My, droga i moto :)

Blakuś
:
xalor, nie leciałeś przez Jędrzejów, ja też - najwyższa pora.. Zbyt blisko z Krakowa jest na zlot żeby jechać prostą trasą.. :)
Z tego co patrzę gdzie tam się można spotkać to bym proponował Orlen kawałek za Jędrzejowem żeby w mieście się nie szukać.. Ale chętnie czekam na inne opinie i propozycje :)
https://goo.gl/5kwLPG

:
No i super. Jak tempo turystyczne ( :hyhy: ) to wypadałoby koło 11 wyjechać, nie?

:
Jestem za, może być tam :)
Albo zalew w jędrzejowie, tylko nie wiem czy tam na moto można wjechać :D
No i musiałbym znać godzinę mniej więcej o której byście tam byli ;)
A i S7 remonty, to uważajcie :)

Blakuś
:
A o której planujemy być na miejscu? I czy po drodze robimy postój? Jeśli tak to w jakim celu i jak długo? :)

xalor napisał/a:
Jak tempo turystyczne ( :hyhy: ) (...)

Będzie turystyczne, bo jeszcze nie śmigałem tak załadowany.. Co ja się oszukuję, zawsze emerycko jeżdżę..

Blakus napisał/a:
A i S7 remonty, to uważajcie :)

Damy radę, przynajmniej będą atrakcje, a nie nuda jak na autostradzie/ekspresówce.. ;)

:
Exodus napisał/a:
A o której planujemy być na miejscu?


Ty mi powiedz, ja nigdy na zlocie nie byłem jeszcze.

Postój to pewnie koło Jędrzejowa, przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę i ten Olsztyn, jak będzie coś do zobaczenia. Przy takiej trasie to powinniśmy się zmieścić na jednym baku wszyscy. Wyjdzie w praniu.

Jak coś to mam duży kufer a jadę sam, więc możesz coś dorzucić w razie potrzeby.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.