SUZUKI GS 500 - MOJA OPINIA
Odpowiedz do tematu

: SUZUKI GS 500 - MOJA OPINIA
Słowem wstępu pragnę podkreślić, że film ten jest taką "parodią" kanału KicksterTV - powstał w celu szlifowania moich umiejętności w programie Vegas Pro przed nadchodzącymi produkcjami:) miłego oglądania !


:
Dobre :rotfl:

Wykorzystam kiedyś jako reklamę przy odsprzedaży.

:
haha tylko żebyś czasem się nie zdziwił jak będą problemy z nią :rotfl:

:
Czy Ty przypadkiem nie zarobiłeś na tego GSa pracując za granicą z ekipą pijaków? :rotfl: Gdzieś czytałem, teraz mi się nick przypomniał.

:
xalor napisał/a:
Czy Ty przypadkiem nie zarobiłeś na tego GSa pracując za granicą z ekipą pijaków? :rotfl: Gdzieś czytałem, teraz mi się nick przypomniał.


http://pachol.riderblog.p...tera,b4897.html tak to ja :wstyd: :hyhy:

:
Powiedziałbym że to nie jest próba parodii kickstera a średnio udana kopia, ale ważne ze chciało Ci się coś zrobić :)
P.S Zgody na wykorzystanie zdjęć użytkowników forum oczywiście posiadasz? ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Starałem sie używać zdjęć oznaczonych do ponownego wykorzystania, jakby ktoś sie odezwał że jakieś zdj mu w tym filmie nie odpowiada i jest jego własnością to najwyżej cały film zrobię prywatny. Twoje określenie faktycznie bardziej pasuje :hyhy:

:
Próba parodii, kopia, nie mi oceniać

ale właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo bym chciał żeby kickster robił też filmy o moto :D :D :D

Das Drone !!
:
olecki napisał/a:
Próba parodii, kopia, nie mi oceniać

ale właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo bym chciał żeby kickster robił też filmy o moto :D :D :D


haha no to napisz do niego :rotfl: alee daj mi trochę czasu jeszcze Cie zaskoczę :rotfl:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.