Pobieramy sie
Odpowiedz do tematu

:
Gratulacje! :)

:
a w ogóle to GRATULOWAĆ!!! :hurra: :zdrowko: <brawo>

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Trzeba będzie spiąć dupsko i przyjechać :)
Gratuluje !

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
Gratulacje Stary!!!

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Tholin i rozsądek... <mysli> ;) Gratulacje!!! Nie ma wyjścia trzeba X Ogólnopolski na październik przesunąć ;)

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
wolf napisał/a:
Tholin i rozsądek...
:rotfl:

dzięki wszystkim za te rozsądne życzenia:) i chęci

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
studi napisał/a:
mam nadzieję, że pogoda dopisze


W moim przypadku to i nawet mogą żaby z nieba lecieć i tak mnie to nie powstrzyma. :troll2:
Było mi wstyd :wstyd: jak by na moim rejonie taka impreza mnie ominęła

A jeśli nie jest to tajemnica to czy można się dowiedzieć gdzie impreza się przenosi po uroczystości zaślubin żeby wiadomo gdzie pod okno trzeba podjechać? ;)

:
Gamer, aa to takie wielkopolskie pod okno:)
juz dawno nie byłem na weselu z ta tradycją:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Ejjj co to oznacza?? :P

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
tholin85 napisał/a:
Gamer, aa to takie wielkopolskie pod okno:)
juz dawno nie byłem na weselu z ta tradycją:)

a nie zapomnijmy o pulterze :D to jak to tydzień prędzej czy we piątek przed imprezą??

emkags napisał/a:
Ejjj co to oznacza?? :P

A to takie Poznańskie blubry nic wielkiego :D

:
im wiece szakłak się zbij tym lepiej:)
tyko zagadką jest gdzie Ola mieszka:)

A pod oknem na pewno się literatka znajdzie :)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Aaaa to jest tłuczenie szkła i to jest dzień przed, a nie w dniu wesela :P
My to mieliśmy :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Przyjdzie pod okno i pulter to dwie różne sprawy. To pierwsze to takie wbicie na wesele bez zaproszenia (przeważnie z telegramem kwiatami itp itd), gdzie państwo młodzi częstują przybyłych woda ognistą😜 Często na typowych wiejskich weselach (takich na salach wiejskich przy remizie) grane są nawet kawałki dla gości "z pod okna".

A co do pultera to taką definicje znalazłem bo myśleć mi się nie chciało: Pulter, czyli tłuczenie szkła na szczęście dla Młodej Pary. Odbywa się w wieczór przed dniem ślubu. Najczęściej na taką imprezę przychodzą znajomi, sąsiedzi, czyli Ci, którzy na weselu nie będą, mają wtedy okazję pobawić się trochę z Młodymi, złożyć im życzenia, pogadać, a i również coś wypić. W zależności od regionu Wielkopolski tłuczenie szkła zastąpione jest, ogólnie mówiąc, robieniem hałasu tym co jest pod ręką (uderzanie we wiadra, miski, plastikowe butelki). Tradycja tłuczenia szkła nie jest znana poza Wielkopolską.

Czyli takie zloty GSów bez motocykli 😀

Ostatnio zmieniony przez Gamer Sro 21 Wrz, 2016, w całości zmieniany 1 raz
:
Phi!! ale kłamstwo z Pulterem.... jest to na warmii i mazurach, w pomorskim i zachodnio-pomorskim...

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Dobrze ze autor się myli tej definicji bo by nudno było 😜

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.