Wypad do zamku w Ogrodziencu
Odpowiedz do tematu

: Wypad do zamku w Ogrodziencu
Jest ktos chętny na wypad do zamku w Ogrodziencu? Proponuje trasę, Kraków- Aleksandrowice- Nawojowa Góra, Krzeszowice, Miękinia,Olkusz, Pustynia Bledowska, Ogrodzieniec, Pilica Wolbrom, Krakow. Tempo umiarkowane. Termin ktores popołudnie w tygodniu.

:
Jak by sie dało w którąś niedzielę to się piszę.

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Spoko. Do niedzieli jeszcze daleko, ale z tego co patrzylem pogoda będzie sprzyjająca.

:
ja mieszkam przy pustyni wiec jak się wstrzelę w termin to z chęcią na fragment dołączę do Was :)

:
jarekq1990, nie ma takiego oszukiwania.. Wtedy jedziesz do Krakowa, a za karę nawet i z Vankelem do Nowego Targu.. :D

:
haha :P

: jak ustalicie kiedy napiszcie na forum
w sobotę planuje wypad na Słowację ale jak będzie czas to w niedziele się tez polata

:
Jak niedziela, też bym sie pisał :-) @

RTCK
:
W takim razie ktora godzina. Proponuje 11. Zbiórka na parkingu pod ikea? Oczywiscie jak komus nie odpowuada to piszcie to dogramy godziny i miejsce.

: odp
ja dołączę w Krzeszowicach będę pod Intermarche jak wyjedziecie z Krakowa to będziecie gdzieś około 11:30 tak myślę ;)

:
A gdzie tam jest Intermarche? Może umówmy się na tym parkingu, pod lodziarnią za stacją?

:
Jak dla mnie może być pod Intermarche, tylko gdzie to jest? :D :) a to tylko trójka nas będzie? W ogóle jeszcze musicie mnie przeszkolić z zasad jazdy w grupie, bo nigdy nei jeździłem tak :D jestem świeżak :)

RTCK
:
Nie martw się ja też nie. Będzie ciekawie :)

:
Spoko, to jak w końcu się umawiamy ostatecznie? :)

RTCK
:
No o 11 pod ikeą w KRK, o 11:30 zgarniamy Keraja z Krzeszowic i lecimy dalej.
Vankel ty się wybierasz?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.